Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdi? Nagyon sürgős

Gazdi? Nagyon sürgős

Figyelt kérdés
Hétvégén kint voltunk apósomék telkén, és a szomszédba születtek még februárban kiskutyák. El akarják őket altatni, úgyhogy sürgősen kéne nekik gazdi. 12 hetesek,kis termetűek maradnak. Aki tud segítsen, akár ideiglenes gazdi is megfelelne. Sajna nálunk már van két kutya, úgyhogy max egyet tudnánk befogadni.
2010. máj. 12. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Nehogy írj címet, vagy telefonszámot, még valaki felkeresne...-.-
2010. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
én szivesen befogadnék egyet de nekünk is már van 3 :(
2010. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Privát email a kérdés kiírójának!!! Ott lehet írni!
2010. máj. 12. 16:29
 4/12 anonim válasza:
Remélem valaki fog jelenkezni értük. Hogy lehet egy embernek annyira "nagy" szive, hogy elaltat egy kiskutyát? Állatok, sajnálom, de mást nem jut az eszembe.
2010. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ui: a vízbefojtásról, és az agyonverésről inkább ne is beszéljünk...
2010. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
annyira szeretnék én is egy kutyát de panelban lakunk és az senkinek se lenne jó:(
2010. máj. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a közel lévő menhelyeket! Kölyköknek biztosan tudnak helyet csinálni!
2010. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A lehető legtöbb helyre tegyél fel hirdetést, [gazditkeresek.hu, újságok, szólj a helyi állatmentőknek, hogy segítsenek még felületeket keresni] így biztos, hogy akad valaki, aki szeretne elfogadni egyet-kettőt. Sok sikert, kitartás! Én sajnos azért nem tudok segíteni, mert anyagilag nagyon megterhelő az ilyesmi, több állatot nem tudnánk eltartani, pedig nagyon szeretjük őket, fontos az is, hogy jó körülményeik legyenek, mindegyiknek. :S


És ha lehet, próbáld rávenni a tulajdonosékat, hogy ivartalaníttassák a kutyát. Érvelj! Akár szállj be az összes egy részével, vidd el magad a kutyát. Sajnálom, hogy ilyen megtörténhet, és nem is egyedi esetről van szó.

2010. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát elhozni nem tudom őket, menhelyre betelefonáltam, de nem bírják befogadni őket, nincs hely. De abban segítenek hogy feltöltöm a képeket az oldalukra és úgy próbálnak minél hamarabb gazdit találni. Szombaton megyünk lefényképezni őket, remélem addigra még meg lesznek. Azért ha kell valakinek azonnal írjon, naponta többször feljövök, hátha sikerül valakinek elajándékozni.
2010. máj. 12. 19:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Vannak olyan jó emberek, akik nem bírják elaltatni a kicsiket, se agyonütni, de amikor nem találnak gazdát, kiviszik a kicsiket az erdőszélre és ezzel azt hiszik, jobbat tettek mint az altatással.

Én se bírnék altatni, ezért inkább ivartalanítok, de persze sokan nem jutnak el idáig és csak bámulnak nagyon, amikor 2 ellentétes nemű kutyát vesznek é 1 év múlva 12-en lesznek.

2010. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!