Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lett a metróban, ahol nincs...

Lett a metróban, ahol nincs ellenőr hogyan szóljak, hogy kutyával felmennék az álló mozgólépcsőn?

Figyelt kérdés
Szóval ugye lefelé menet könnyű, mert mindig ellenőriznek, de miután leszállok vele a metróról, és mennék felfelé, kinek szóljak? Csak induljak el? Nem fognak szívózni velem? Plusz mi van, ha mindegyik lépcső működik, és nincs a közelben ellenőr?

2017. ápr. 1. 23:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Lent, bocsi
2017. ápr. 1. 23:49
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is időnként elgondolkozok, bár nem járok kutyával a metrón. Azt tudom, hogy gyerekként amikor sulis osztállyal metróztunk, akkor sportot űztünk abból, hogy az álló lépcsőn menjünk fel. Felnőttként is volt amikor inkább azon mentem, hogy mozogjak. Akkor soha senki nem szólt. Nem hiszem, hogy ha 'jogosan' használod (elvégre kutyával nem tudsz a működőn menni) akkor bárki komolyan kötözködne. Ha meg igen, tőle megkérdezed a fenti kérdést, vagyis hogy kinek kellett volna szólnod.

Olyan nagyon ritkán van, hogy mindegyik működik. Csak a nagyon csúcsforgalomban. Azt meg amúgy is elkerüli az ember kutyával.

2017. ápr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora kutyád van? Én a németjuhászommal azt csinálom, hogy a lépcső elején felkapom, fellélek, leteszem a kutyát, majd a vége előtt is felkapom és lelépek vele. Arra a 10 másodpercre meg birom emelni, pedig egy nem túl erős lány vagyok.
2017. ápr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt olvastam,hogy több kutyás inkább villamost,bkv buszokat választ metrózás helyett és lehet több idő vagy komplikáltabb,de biztonságosabb.

Szívózni nem fognak veled,mert tudják,hogy egy 60 kg-os kutyát nem fogsz emelgetni.

Hány kg a kutyád amúgy?

2017. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is kerülni akarom majd igazából, de inkább szeretnék felkészülni minden eshetőségre, ha esetleg vészhelyzet lenne vagy valami. Amúgy egy 50 kilós berni pásztor, én meg 52 vagyok, szóval nem igazán bírom el, most fogunk majd Pestre költözni egy kisvárosból.
2017. ápr. 2. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!