Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Süket a kölyök kutyusom?...

Süket a kölyök kutyusom? Honnan lehet ezt megállapítani? Beagle fajta

Figyelt kérdés
Ha hívogatjuk a nevén de háttal van akkor nem jön de ha a látószögén belül vagyok akkor igen... De a külvilági zajokra reagál mert felkel ha hall egy helikoptert vagy egy hangos autót. Viszont a fütyülésre és a tapsra nem reagál semmit se :( 9 hetes

2017. ápr. 2. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Állatorvos meg tudja állapítani.

Tenyésztőtől van a kutya?

2017. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinálta ezt kiskorában és emlékszem, én is gondolkodtam rajta, süket-e. A tapsra meg füttyre talán azért nem reagál, mert nem köti semmihez. Nem tudja, hogy az hívás. Mikor figyel rád, füttyents, tehetsz valami kézmozdulatot is, hogy egyértelmű legyen, hogy hívod. Mikor odajön, dicsérd meg és adj neki egy jutalomfalatot. Ezt játszd el vagy 4-5 alkalommal. Legközelebb, mikor nem téged figyel, esetleg nem is lát, füttyents. Ha jön, akkor hall, másrészt meg megtanulta, hogy olyankor mennie kell. :)
2017. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mienk nem hall. Amikor alszik csakj zajt. Két fem lábosfedőt összeütni ilyenek. Vagy megcsináltatod a Baer tesztet, felhívod a tenyésztőt.
2017. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha a külvilági hangokra reagál, akkor nem igazán lehet süket.
2017. ápr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki válaszolt! Kipróbálom ;) és hogy az első kommentelőnek válaszoljak: nem nincsen tenyésztőtől
2017. ápr. 4. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!