Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyákra agresszív, herélt...

Kutyákra agresszív, herélt pincsikeveréket, hogyan tudnám esetleg megnevelni/leszoktatni eről a tulajdonságáról?

Figyelt kérdés
Amúgy a kutya nem foglalkozik sem a gyerekekkel sem a kobor kutyákkal. A "házi"kutyákkal nem igazán barátkozik és már elöfordult az is, hogy kölyök kutyákra akart támadni vagy nála sokkal nagyobb fajtákkal. Nem értem miért pedig kicsikorába volt hordozva más kutyákkal is. Nevelési ötleteket kérek egy 6éves kutyahoz.

2017. ápr. 3. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd kutyaiskolába, ahol kontrollált körülmények között találkozhat mindenféle kutyával, és közömbösítő gyakorlatokat tudtok végezni.
2017. ápr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy nem engemet tart a dominánsnak honem anyumat így szerintem ő kellene vígye (ezalatt azt értem, hogy anyum az aki neki a mindent jelenti. Ha elmegyunk a családdal kirándulni nem tudom anyum közeléből elvinni csak addigamig lassa)
2017. ápr. 3. 08:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Még ha anyukád is a "falkavezér" számára, minden emberi családtagot maga fölöttinek kéne hogy tartson, tehát téged is. Ha ez nem így van, akkor pláne javasolt a kutyaiskola.
2017. ápr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy melyik gazda viszi el a kutyát iskolába. A lényeg, hogy ha eddig nem ment nektek egyedül a kutya nevelése, akkor eztán sem fog menni. A kutyasuli lényege pedig pont az, hogy a kutyát szocializálják és nektek segítsenek megtanítani, hogy hogyan szerezhettek tekintélyt.
2017. ápr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!