Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám bolhás. Vettem neki...

A kutyám bolhás. Vettem neki irtót meg rá is tettem de nem igazán használt. Melyik bolha és kullancsirtók a hatásosak?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 3. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Fürdesd meg Neostomosan-nal. De ilyenkor egyébként a fekhelyét is fertőtleníteni kell, ill. mindent ahol a kutya megfordul.
2017. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit vettél rá?

Fürdesd meg Neostomosannal, fertőtlenítsd a fekhelyét Insecticide-del, adj neki Bravectot, vagy cseppencs rà Vectrát, Advantixot, stb

2017. ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Beviszed állatorvoshoz, lefújják bolhairtóval, attól kipotyognak belőle, aztán adnak hatékony cseppet/nyakörvet/tablettát a visszefrtőződés megelőzésére, és féreghajtót is, mert a bolhák lelkesen tejesztenek férgeket is.
2017. ápr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
rendben mindenkinek köszönöm
2017. ápr. 4. 19:01
 5/6 anonim válasza:
Mindenképpen vidd el állatorvoshoz, ott fújnak rá bolhaírtót, annyit, hogy folyni fog róla. Ha lakásban tartod, vegyél olyan szert is, amit szét tudsz permetezni mindenhol, mert kiugrálnak belőle, és téged is meg fognak csípni.
2017. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
vettem olyan permetet meg minden szval szerintem most már jó lesz :)
2017. ápr. 5. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!