Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Babézia vagy csak kimerült?

Babézia vagy csak kimerült?

Figyelt kérdés

Tegnap jottunk haza efy 5 napos vizparti nyaralasrol. Talaltam benne egy kullancsot, elvittem orvoshoz es addigra mar kiszaradt belole a spot on miatt elvileg.

Ma egesznap pihen szinte es csak fekszik.

Lehet ez a kcsi uttol vagy, hogy "uj"kornyezet vagy a kullancs volt fertozott?


Egyebkent nagyon mozgekony es jatekos.

8 honapos


2017. ápr. 4. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha láza lesz vagy kezd lefogyni akkor megint vidd el orvoshoz, mert akkor ez babézia.
2017. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lefogyni? Rég meghal a kutya, mire elkezdhetne fogyni a babéziától...


Egy öt napos nyaralás után szerintem normális, ha pihen a kutya. Próbáld estefelé kicsit felpörgetni, akkor látni fogod, hogy csak fáradt-e, vagy kedvetlen.

2017. ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek egy ilyen nyaralás után másfél napig fekszenek, pedig alapból nagyon hiperaktívak és főleg vízparton folyamatosan pörögnek (miközben alapjáraton azért szoktak aludni nap közben).

Én nem aggódnék, de ha nagyon el van dőlve még holnap is akkor azért nem árt ha ránéz a doki.

2017. ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem eszik és fáj a kullancs csípés helye,akkor babézia.Ez esetben azonnal állatorvos,minden nap számit.
2017. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!