Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyak allando...

Mit tegyek ha a kutyak allandoan lepisilik a hazamat?

Figyelt kérdés
En nagyon szeretem az allatokat, itt most elsosorban a gazdikat hibaztatom. Osszel csinaltattam meg a haz kulso falat, es mar barna a sok pisitol. A szagrol nem is beszelve. Nekem is van 2 kutyam es sosem engedem hogy masnak a hazat pisilje.
2017. ápr. 5. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsősorban szagtalanítani kéne. Ilyenek ezek a kutyák, felülírják az előző érkezőt. Lehet valami lepergetős festék is jól jöhet, vagy ha el tudod keríteni az se rossz.
2017. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kiírod a kapura/kerítésre udvariasan, hogy kedves gazdik, a fal nem kutyavécé. Továbbá szagtalanítasz. Szomszédom pl. ecettel szokta lelocsolni (nem tudom persze, az a te faladnak jó-e), de pl. szódabikarbónával is lehet.
2017. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!