Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos kan kutyám sokat...

4 hónapos kan kutyám sokat nyafog?

Figyelt kérdés

Van két 4 hónapos németjuhász kölyköm. Egy kan és egy szuka. A kan állandóan sír. Ha bevan zárva azért, ha kiengedem azért, ha egyedül van azért, mindentől fél. Ki van engedve egy nagy udvarba de onnan is állandóan megakar szökni. Napi több órát kint vagyok velük, foglalkozom velük rendesen mivel gyesen vagyok itthon a 2 éves fiammal. Ha jó idő van szinte egész nap játszunk velük. De muszáj főznöm meg néha takarítani is. És ebben az időben csak vonyit. Néha attól félek hogy rám hívja valamelyik szomszéd az allatvédöket, mert ugy sír mintha nyuznánk

Mivel tudnám kicsit megnyugtatni,? És segíteni neki? A tesója teljesen más. Együtt vannak egész nap.



2017. ápr. 6. 07:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelmen kívül kell hagyni, hogy lássa hogy nem ér el vele semmit. Emellett ezentúl is játsz Velük sokat és sétáltasd őket minden nap. Minél több dologgal meg kell ismertetni, az nem a legjobb hogy mindentől fél, ha ez nincs kezelve, később nagyobb problémához is vezethet.
2017. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vantel ***** válasza:
Általad leírt helyzetre csak következetes kutya nyelven érthető kommunikációval és napirend lehet gyógyír. Gyesen gyermek mellett kétlem hogy sikerülne. Legtöben már ott elakadnak ,hogy nem simogathatják meg a kutyát találkozáskor. Találkozás az is ha kimész a lakásból ,szobából majd kis idő mulva visszatérsz.
2017. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mikor kimegyunk következetesen nem az az első dolgunk hogy egyből velük foglalkozunk. Közönyös vagyok velük, majd eltelik 10-15 perc amikor én szólok nekik hogy jöjjenek oda. Ezt már nagyjából meg is tanulták, ezzel a módszerrel szoktattam le őket az állandó ugrálásrol mikor kileptem a házból. Azért mert van egy kisfiam, nem azt jelenti hogy nem tudok velük foglalkozni. Tanítom őket, már ülnek ha mondom. Hallgatnak rám.
2017. ápr. 6. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!