Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bepisilt alvás közben. Mitől?

Bepisilt alvás közben. Mitől?

Figyelt kérdés

9 honapos, nagyon gyorsan lett szobatiszta.

Kinti-benti kutyus.

Utoljara kb 4 honaposan pisilt be.

De az elott vettem eszre, hogy tiszta pisi az agya, itt voltam mellette nem volt nyugtalan alvas kozben.


Mi tortenhetett?


2017. ápr. 6. 09:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Kan kutyarol van szo.
2017. ápr. 6. 09:53
 2/4 anonim ***** válasza:
A kutyák is álmodnak. Veled is biztos előfordult már hogy azt álmodtad hogy pisilned kell és ki is csurrant pár csepp...csakhogy mi emberek megijedünk és fel is kelünk rá. A kutyák nem emberek. De ha ez egyszer kétszer előfordul nemhiszem hogy gond lenne. Ha mindennap vagy eleg gyakran megesik már nembiztos hogy jó jel. Érdemes egy állatorvost megkérdezni
2017. ápr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alvás inkontinenciának hívják, nekem a fiatalabbik kutyám pár hónapos kölyökként csinálta, de kb. fél éves korára kinőtte. Ha újra előfordul, mindenképpen beszélj róla állatorvossal, lehet a hátterében akár egy más tünetektől mentes húgyúti fertőzés, de más is.
2017. ápr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

HM


hát emberek is bepisilnek , gyerekek is

vagy akár felnőtkorban is

van alvás-paralizis is

ágybavizelés , nem ébrednek fel az álmukból

tehát nem csak az alvás-paraliziskor

2017. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!