Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma jövök az iskolából és...

Ma jövök az iskolából és egyszer oda jön mellém egy kutya és hazáig követett. Szépen a hátamnál/mellettem jött mindig, ha megálltam ő is megállt. Utána olyan 2 óra múlva kinézek és ott ül az utca ajtóban és várakozik, pedig kint zuhog az eső!?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 6. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Mi a kérdés?
2017. ápr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Engedd be, itasd-etesd meg, vidd el állatorvoshoz chipet olvastatni. Ha van benne, és regisztrált, a doki értesíti a gazdáját.

Ha nincs benne, 2 hétig köteles vagy keresni a gazdáját, aztán megtarthatod vagy kereshetsz neki új gazdát.

Vagy nem tudom, mi a kérdés.

2017. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Ne hagyd kint az utcán, egyedül! Vidd be, ahogy írták is, etesd, itasd meg.

Majd pedig vidd el állatorvoshoz, hátha van benne chip, és így megtaláljátok a gazdiját.

2017. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Várjatok, ahogy olvasom még gyerek! Először is hívd fel a szüleid, hogy mi történt és ők döntsenek, ne te.
2017. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Igen.
2017. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
5-ös: Attól még, hogy gyerek, és szegény kutya kint várja 2 órája a kapuban, valószínűleg nem harapják le a fejét a a szülei, ha beengedi, és ad neki enni valamit. Kérdező: lenne szíved nézni, hogy vajon ott van-e még? Aztán majd a szüleid eldöntik, mi legyen a kutyussal. Reméljük a legjobbakat, és csak elcsatangolt. Leírásod alapján ragaszkodó teremtés.
2017. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
kamu..
2017. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
#7: Lehet, de nem biztos, nekem is így lett először kutyám. Már úgy értem, hogy egy "kóborkutya" hazáig kísért, senki nem kereste, nem jelentkezett érte, így nálunk maradt, röpke 14 évig.
2017. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Pont így jártam én is!!!!

Vidds be és hívj hozzá dokit :)

2017. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

Ne legyél már ilyen életképtelen!


Adj neki inni,egy másik tálba pedig valami finomságot tegyél (pl. májkrém,nyers vagy főtt virsli,felvágott,a rántott hús húsa a panír nélkül). Ezeket alapvetően nem szabad adni neki - Ha enni adsz neki ÜGYELJ RÁ hogy FŰSZEREZETLEN ételt adj neki! - de egy éhező kutyánál ez esetben kivételt teszünk.


Ha közel van az állatorvos akkor vidd el, ha messze akkor szólj a szüleidnek hogy vigyenek el vagy hívjátok házhoz. A lényeg, mondjátok el neki: olvassa le a chipet ha van. Ha nincs akkor igazából 3 út van. Az egyik az, hogy megmentetek egy életet és örökbe fogadjátok,a második hogy elkezdtek gazdit keresni neki és addig nálatok marad, a harmadik pedig hogy go menhely

2017. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!