Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 8 hetes kiskutya milyen...

Egy 8 hetes kiskutya milyen csontokat tud elrágni?

Figyelt kérdés
Berni pásztor. Barfos etetési módszert akarom, de nem tudom mit bír elrágni.

2017. ápr. 6. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Csirkenyak, csirkefej, amivel érdemes próbálkozni eleinte.

Ha nem megy még, akkor klopfolóval kisebb darabokra lehet zúzni.

2017. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha BARFfal akarsz próbálkozni, akkor alapból utána kellene olvasnod, hogyan kezdik. Kezdésként felnőtt kutyánál is könnyen emészthető, puha csontokat ajánlanak: csirkenyak, csirkemellcsont, csirkefarhát. Utóbbiak jobbak főleg nagyobb kutyusoknak, a nyakat hajlamosak beszippantani rágás nélkül. Ha a csirke valamiért nem jó, pl. allergia, akkor nyulat, annak mellső részét lehet adni kezdésnek.

Én csirkemellcsonttal kezdenék, ha az gond nélkül megy, szépen emésztődik, akkor farhát darabbal folytatnám. (Nekem a nem nagytestű kölyköm az elsőre kapott nyakat csak beszippantotta, ezért nem szoktam kezdésnek ajánlani, hiszen az is cél, hogy megtanuljon rágni.)

2017. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A tenyésztönél is barfon van
2017. ápr. 6. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem a tenyésztőt kérdezed? Az lenne a legkézenfekvőbb.
2017. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!