Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Premium Medium Adult...

Brit Premium Medium Adult Breed vagy Happy Dog Naturcroq Lamm& Reis? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Nem írja a Happy Dog, h hany százalék húszan benne... A brit bevált, de ugy vettem eszre, h ez népszerűbb, bár nem tudom, h jobb-e. Van egy 10%-os kuponunk, szóval ezt is ki tudnánk próbálni.

6 éves ivartalanitott vizsla.



2017. ápr. 6. 16:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg Happy Dog Rind & Reis?
2017. ápr. 6. 16:27
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagy Happy Dog Naturcroq Adult Balance??
2017. ápr. 6. 16:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik jó, én is HD Natur Croqkal etetek.
2017. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, gondoltam h mindegyik jó, azert népszerű, csak melyik??
2017. ápr. 6. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Brit jobb, mi is ezzel etetünk. A Happy Dog tele van kukoricával, ami rosszabb, mint a gabona. Emelett nem is olcsó.. Nem is értem miért ilyen népszerű. Ettől függetlenül, ha gondolod kipróbálhatjátok, baja nem lesz tőle.
2017. ápr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Real nature wilderness akármelyik.... Ez tuti hús és nem szal@mi. [link] 1333ft/kg. Olcsó, és tiszta hús. Jobbat nem találsz
2017. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!