Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megvertem a kutyámat, e miatt...

Megvertem a kutyámat, e miatt van rossz kedve?

Figyelt kérdés
Annyira rosszul érzem magam e miatt, az a legrosszabb hogy egy semmiség szinte. Kirágta a labdámat. Nem tudom mi ütött belém sosem bántottam de most eléggé megvertem. Nem ez volt az első eset hogy elrágta valamimet, de sosem csináltam ilyet. Nagyon félt és erőseket ütöttem rá. Tegnap viszont semmi baja nem volt és nem haragudott rám nem is félt tőlem, ma viszont olyan bús, nem játszott és csak a tápot ette meg (mert szoktunk neki ételt is adni) E miatt van rossz kedve vagy megfázott esetleg? Hívjak orvost? Olyan rosszul érzem magam úgy imádom a kutyámat, ha visszaforgathatnám inkább magamat vetném a vonat elé :( adjatok tanácsot és kérlek ne rontsatok a helyzetemen azzal nem megyek semmire. Ugye nem lett beteg miattam?
2017. ápr. 6. 18:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
DE, lehet belső sérülése van hála az idegbeteg "gazdájának". Vagy lehet csak csalódott benned, elvesztetted a bizalmát. Undorító vagy..bántani egy védtelen állatot. Nem kellett volna kint hagynod a hülye labdádat..téged is verjen agyon apád ha valamit nem úgy csinálsz ahogy kitalálta? neked nem való állat...
2017. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
Lehet belsővérzése van, mert "erőseket" ütöttél rá. Gondolom téged a fejeden ütöttek a szüleid, azért lettél ilyen......
2017. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%

Mit jelent, hogy nagyon elverted?

Ha azt valóban, hogy nagyon akkor vidd orvoshoz.

2017. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nem azt jelenti hogy véresre vertem. belső vérzése biztos hogy nincs nem is bírok akkorát ütni és csak a fenekére csaptam.. ettől is lehet baja?
2017. ápr. 6. 18:38
 5/22 anonim ***** válasza:
8%
én nemrég csúnyán elvertem a kutyám mert nem hallgatott rám és oda rohant egy kutyához akivel összeverekedett. Aznap nem evett és ha csak meglátott húzta össze magát. Még aznap kibékültünk azóta minden rendben csak komolyabban veszi a parancsokat. Mit jelent a megverni nálad? Én a fenekére csaptam meg a fejét meglegyintettem hogy jól az eszébe vésse mi jár az agresszióért.
2017. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
valami ilyesmi csak én többször ráütöttem a fenekére és a fejét nem bántottam
2017. ápr. 6. 18:40
 7/22 anonim ***** válasza:
59%
Simán lehet belső vérzése elég ha rossz helyen érte az ütés...meg először azt mondod erősen megverted most meg hogy nem tudsz erőset ütni..döntsd már el mikor hazudozol..vállald a tetteidért a felelősséget..remélem anyádék elveszik a kutyádat és olyannak adják aki megérdemli.
2017. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
erős volt igen de ne haragudj azért olyat nem tudok ütni hogy belső vérzést okozzak...semmi hazugság nincs abban amit mondtam
2017. ápr. 6. 18:42
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Meglepődnél ha tudnád hogy milyen erejű ütések képesek belső vérzést okozni...simán bánthattad annyira
2017. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
90%
Egy kutyát megverni soha! Tanítás esetében megfenyíteni, az orrára koppintani (pl pöckölni) maximum!!!! A kutya egy inteligens lény nem úgy mint az ember (tisztelet a kivételnek) és ha egy ujjal mutogatsz rá, és a hangodon hallatszik hogy épp nem babusgatni fogod akkor már abbol is megérti, hogy valami nem oké. Sőt jobbat mondok, ha így cselekszel az állat nem azért húzza meg magát mert tudja hogy rosszat csinált, hanem mert olyankor fél tőled, hiszen nagyobb és erösebb vagy nála. Ez pedig különféle reakciókat válthat ki nála: pl befelé fordul, nem megy oda hozzád, aztán egyszer csak azt veszed észre hogy megtámad.... ajánlom,, hogy ilyet ne csinálj mlgegyszer a kutyáddal, és vidd orvoshoz.
2017. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!