Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szemüveges kutyások, akiknek...

Szemüveges kutyások, akiknek max.2es a dioptriájuk! Ti leveszitek kutyázás közben a szemcsit, vagy fenn hagyjátok?

Figyelt kérdés
Ugye akinek nem olyan nagy a D. szemüveg nélkül is látnak.
2017. ápr. 6. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. . Nekem -1.75-ös a szemem. De gyakorlatilag vak vagyok. Nem mondanám hogy látok szemüveg nélkül. 2 meterrol mar a ferjemet se ismernem fel. Amugy általában kontaktlencset hordok de ha szemüveg van rajtam, fent hagyom.
2017. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem -1.25 es -0.75 a szemem. Olvasason es ejszakai vezetesen kivul nem hasznallom, de neha elofordul hogy este kutyasetaltatashoz felvestem.
2017. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alapjáraton nem veszem fel csak ha nagyon látni kell valamit. :D -1 mind a két szemem. Iskolában mindig rajtam van, néha az utcán is, de nem szeretem hordani. Kutyázáshoz meg pláne nem, mert tuti összetörne ha hevesebb mozdulatot teszek. Ja meg amilyen béna vagyok nem tartom kizártnak, hogyha a kezemben van eldobom a labda helyett. :D
2017. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vantel ***** válasza:
Fent hagyom
2017. ápr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz, nekem 3-as, de én nem szoktam levenni. Látnám a nélkül is a kutyát, de nyilván jobb szemüveggel. Egyedül akkor veszem le, ha az ágyra jön fel a kutya, akkor fèlek hogy leveri a fejemről (németjuhász)
2017. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!