Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem ragadnak össze párzásko...

Ha nem ragadnak össze párzáskor, akkor is lehet vemhes a szuka?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 6. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És hány százalék esélye van?
2017. ápr. 6. 21:40
 3/11 anonim ***** válasza:
nem lehet megmondani.
2017. ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
99.9%
2017. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az nem jó hír.Anyám kutyákat tenyészt és én elfelejtettem visszazárni a helyére a tüzelő lány kutyánkat, a legidősebb fiú elkapta.Hiába kiabáltam velük csak a végén szállt le róla.Anyám szombat este jön haza mert vidéken van a mamánál.Ha nem szólok neki, mikorra lesz látható, hogy terhes?
2017. ápr. 6. 22:01
 6/11 A kérdező kommentje:
Attól félek ideges lesz rám, ha elmondom neki.Vagy ilyen esemény utáni gyógyszert tudok szerezni a kutyának valahonnan?
2017. ápr. 6. 22:02
 7/11 Vivancs75 válasza:

Van esély hogy vemhes legyen sajnos. Igaz kicsit kisebb az esély. Mivel nem tudhatod hogy az a vége tényleg a vége volt e.

Az én kutyáim százszor eljátszották de csak akkor lett vemhes amikor összeragadás is volt.

Amúgy van esemény utáni injekció, de nagyon drága és nem sokat ér. Az én kutyám első alkalommal (nem tervezett esemény volt) megkapta az esemény utáni két adag injekcióját,ennek ellenére két kiskölyköt hozott a világra.

2017. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amennyiben tényleg tenyésztő azonnal értesítsd, viszont ha szaporító nyugodtan elviheted ivartalanítani a szukát az lesz a legjobb.
2017. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Anyám tenyésztő, kiállításokra jár állandóan a kutyáival.Elmondtam a tesómnak azt mondta majd ő felhívja Anyát és úgy teszünk mintha nem tudnánk hogyan jött ki a kislány.De így is sík ideg lesz a dologtól.Pedig tényleg nem akartam rosszat.Remélem nem lesznek kölykök.
2017. ápr. 6. 22:48
 10/11 anonim ***** válasza:
szép vagy, nem elég hogy nem vigyáztál rá rendesen most még a történteket is rá akarod kenni... gyönyörű
2017. ápr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!