Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás tüzelés alatt?

Ivartalanítás tüzelés alatt?

Figyelt kérdés
Jövőhét kedd délelőtt 10órára vinném a kutyámat,viszont ma el kezdett tüzelni. Ilyenkor is megcsinálhatja az orvos? Ha igen mennyivel nagyobb így a kockázat?

2017. ápr. 6. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor sokkal nagyobb a vérellátottság, ezért több vert veszít, tehát kockázatosabb. Konzultálj az orvossal!
2017. ápr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb... Ha nem muszáj, inkább tüzelés után pár héttel ideális a műtét.
2017. ápr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az orvoson múlik hogy elvállalja-e vagy sem. Vele beszéld meg.
2017. ápr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokták megcsinálni, hacsak nincs valami extrém életveszély. Gondolom, te sem szeretnéd, hogy elvérezzen a kutya a műtőasztalon :) Szólj a dokinak, hogy sztornó, és kérdezd meg, hogy mikor érdemes keresned a következő időpontért.
2017. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,mindképp beszélek vele,csak már nem szerettem volna ilyenkor hívni.

Legszívesebben máskorra tenném,de pont mostanra sikerült pont úgy szabadságot intéznem,hogy egy hetet vele legyek.

De majd meglátom mit mond az orvos és aszerint döntünk.

2017. ápr. 6. 23:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Beszélj a dokival.

A szabinál meg szerintem ha pl péntek délután munka után viszed el műteni, akkor pénteken és hétvégén is vele lehetsz.A legkritikusabb napokon ott lennél.Sőt, ha most jövőhét pénteken elvállalnák,akkor még hétfőn is ott lehetnél vele a húsvét miatt.

Megértelek amúgy,én sem szívesen hagytam volna otthon egyedül műtét után.De ha nem tudsz ott lenni egész héten sem baj, 2-3 nap után már kb minden a régi lesz , annyi hogy varratszedésre még gondolom vissza kell vinni.

2017. ápr. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül megvártuk a tüzelést végét,illetve plusz 2 hetet vártunk, ezáltal múlthét csütörtökön lett műtve
2017. máj. 15. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!