Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy oldod meg egy kölyökkutya...

Hogy oldod meg egy kölyökkutya felnevelését segítség nélkül munka mellett?

Figyelt kérdés
Lakásban milyen megoldások vannak? Nincs kert és nem tudok hazajönni a munkahelyről, vagy megkérni valakit, hogy segítsen. Hasonló körülmények között sikerült már valakinek? Vannak megoldások, amik esetleg segíthetnek?
2017. ápr. 7. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan vannak így.

Amíg dolgozol, a kiskutyát biztonságos helyre el kell zárni. Minden más időben pedig tanítod, mit szabad, mit nem.

2017. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És mindenképpen úgy vidd haza hogy miután elhoztad, legalább két hétig, de a legjobb lenne egy hónapig szabin lenni. Tudom hogy ez a legtöbb embernek nem megoldható, én is csiszre tudtam úgy kivenni két hetet mikor elhoztuk, de nekem volt segítségem.


Másik megoldás hogy egy kicsivel idősebb kölyköt hozol el, olyan 3-4-5 hónaposat, ott a tenyésztő már elkezdte a szobatisztaságra nevelését és tanítását, így nem viseli meg annyira ha ebben a kritikus időszakban kevesebbet tudsz vele lenni.

2017. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy hetet érdemes kivenni.


Olyan helyen tartani akár egy nagyobb szobakennel vagy előtér ahol nem fér hozzá semmi kábelhez,vegyszerhez semmihez. szobakennel biztonságosabb mondjuk.


Aztán után pedig munka előtt és után,meg szabadnapokon tudsz vele foglalkozni,csak így nehezebben lesz szobatiszta.

2017. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyedülállóként, csak lakásba nem vállalnék kis kölyökkutyát, max. idősebb kölyköt, fiatal felnőttet. Neked is ezt ajánlom.

Egy 8 hetes kölyköt nem lehet még 8-9 órára otthon hagyni felügyelet nélkül. Az egy dolog, hogy mindent össze fog csinálni/szét fog rágni, de ennie is kell kapni ez idő alatt ilyen kicsi korban még.

6 hónaposnál idősebb kutyát vállalj maximum.

2017. ápr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!