Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltelt 6 év, azóta mi a...

Eltelt 6 év, azóta mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Nemrég találtam ezt a kérdést, azóta milyen a helyzet? Tényleg rosszabbodott?

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1615291-norm..



2017. ápr. 8. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Áh, alig változott valami.

Rokonom is szaporított, nem nagyüzemi módon, de nem megfelelően, és mióta megunta, kb. hátra vannak zárva a kertjébe a megmaradt kutyák, nem foglalkozik velük, koszosak, fülük sincsen ápolva, ha nagy ritkán eljutok hozzájuk, akkor én foglalkozom a kutyákkal valamennyit. Az a baj, hogy mindenki szereti ezt a rokonomat, és én sem tudom mit tegyek, mondtam neki, hogy adja oda a kutyákat olyannak, aki foglalkozik velük, leszarja. Jövő héten megint beszélek vele személyesen, vagy kész tények elé állítom, hogy és keresek gazdikat én.

Ez a kérdező is a linkben egy tipikus pénzleső mocskos szemétláda, elnézést.

Minap beszéltem le egyik ismerősömet is, neki egy bizonyos fajta macska a mániája, de persze minél olcsóbban, már a dokin is spórolni akart, mondtam neki, akkor minek neked ez a macska..hát mert viccesen néz ki.


Áh...

2017. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én azt hiszem csináltam most egy butaságot, nem tudom.

Felmentem a jófogásra és találtam rgy extraminiyorki-s hirdetést és üzenetben írtam a hirdetőnek, hogy : minek kell szaporítani? Tele vannak a menhelyek, évente millio kutyákat altatnak le.

Szted ez így gáz?:$

Amugy köszi a válaszod.

2017. ápr. 8. 13:31
 3/8 A kérdező kommentje:
Válaszolt az illető .. Egy röhögős "matricát" küldött ...
2017. ápr. 8. 14:45
 4/8 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 8. 14:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Idióta. Ennyi a véleményem
2017. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz, jól tetted.


Az ilyenek miatt szenved az én csillagom is. Kidobta valaki, valószínű megvették egy mocskos szapitótól amikor rájöttek hogy süket kidobták... 5 hónapos volt autópálya mellől szedtük fel. Ő is úgy járhatott volna mint a 10. oldalon a kölyök... Megszülethetett volna egy egészséges testbe is, akkor nem kellene orvostól dokihoz járni, nézetni a patelláját, a fülét, a hemangiómáit. Osztrákból hozzánk jönnek menhelyre... Semmi nem fog itt használni, majd csak egy 2. Noé bárkája... Osztálytársam 8 hónapos szapis [allergiás, idegbeteg, diszpláziás] kutyája felcsinálta a szomszéd hasonlóan egészséges ebét.... Nem ivartalaníttatták, megszülettek.... Nem baj, "jók" a komposztba :'( :S Rettenetesek az emberek. Kötelező ivartalanítás? Egy álom... Most megyünk a vontatott flexis körünkre... Mert hogy nem lehet elengedni. 13án patellavizsgálat.... Nyáron teljeskörű fülvizsgálat... 1700 ft s t@p, nehogy allergiás legyen....

2017. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek vicsorító szerencsétlenek.. A fele nem éri meg a 3 éves kort... Bár nem tudom minek jártatom a pofám ember is annyi van mint a szalámi. Nem elég hatékony a Kék b@lna... Ha fele ennyi ember lenne is sok lenne.... Ha minden kutyának lenne jó gazdija... Mesevilág
2017. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mi itt páran hiába próbálunk segíteni a kutyákon meg menteni őket, amíg ezek a szar érzéketlen barmok csak a pénzt látják bennük és összvissz elletik őket, a tudatlan gazfik meg megveszik. Addig mi itt hiába csinálunk bármit, ha fejre állunk is ők "győznek". Ezt utálom kimondani .. 😭
2017. ápr. 8. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!