Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám már 7 éves, most...

A kutyám már 7 éves, most kaptam egy picit. De van egy kis problémám az oltási könyvével?

Figyelt kérdés
Az "öreg" kutyám mikor megkaptam az oltási könyvét az orvos azt mondta majd töltsem ki az adatokat. Na most megkaptam az új kiskutya oltási könyvét is és ugye megszokásból kitöltöttem, és csak pár nap múlva lettem figyelmes egy mondatra. "Az oltási könyve kizárólag magánállatorvos/ és vagy állatorvosi hatóság vezethet be változásokat." Akkor ezek szerint most nem jót csináltam. Mit tegyek? Köszönöm.
2010. máj. 13. 08:56
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsika *az oltási könyvbe
2010. máj. 13. 08:57
 2/5 Akiteki ***** válasza:

Az adataidat nyugodtan beírhatod.

Ez a megjegyzés az oltásokra vonatkozik.

Sok szaporító megveszi az oltóanyagot és otthon oltja a kutyákat mindenféle állatorvosi ellenőrzés nélkül. Ezért van benne a könyvben ez a kitétel.

2010. máj. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, csak a faját, fajtáját, nevét, és az én nevemet írtam bele.
2010. máj. 13. 09:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy ez baj, mert benne van a tenyésztő adatai, és ugye változás történt.
2010. máj. 13. 09:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb baj amit csinálsz az életben!:)
2010. máj. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!