Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem áll a francia...

Miért nem áll a francia bulldogom füle?

Figyelt kérdés
Jó alomból való kutyus, törzskönyvezett, de még mindig nem áll. Még mindig ragasztózom a fülecskéjét de nem annyira szereti már az sem.16 hetes kutyus de egyszerűen a füle nem akar felállni, beszéltem a tenyésztővel, az összes többi tesójának rendben van a füle. Ötlet?

2017. ápr. 9. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A bulldogoknak ragasztani kell a fülét? Erről még nem hallottam. Lehet hogy később majd feláll viszont nekem elég gyanús hogy csak 1 kutyusnak nem áll a füle. Nem lehet hogy nem megfelelő tápanyagot kap? Amúgy a többiek is ragasztották?
2017. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A francia bulldognak nem kell ragasztani a fülét. Magától,természetes módon áll fel. Adj neki porc erősítőt.
2017. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, ha tényleg tenyésztőtől van és nem tk-hamisítós szaporítótól, akkor állnia kéne a fülének. Maximum a táplálással lehet valami nem oké, de ha azzal etetsz amivel a tenyésztő, akkor passz. Érdemes lenne egy állatorvossal konzultálni.
2017. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Holnap jön az állatorvos, már beszéltem vele, meglesi. Uggyanazzal etetem amit a tenyésztő sdott neki. Már hoztunk tőle kutyust, nem ő az első, a másik kettővel nem volt gond soha, ugyanazt kapja amit őt kaptak stb. De kipróbáljuk a porcerősítőt köszi.
2017. ápr. 9. 12:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Melyik kennel?
2017. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Olaszban élünk, nem Magyarországról van a kutyus. Rengeteg helyen érdeklődtem . Köszi!
2017. ápr. 9. 14:56
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
nyomorékra tenyésztették.
2017. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az igen hasznos választ utolsó. Nem tudom miért kell rosszindulatúnak lenned, mert valaki érdeklődik a kutyája iránt mikor még nem tapasztalt ilyet. Ha nem állna a füle is ugyanúgy szeretnénk őt, csak furcsa volt. Az egyik füle viszont egxmyre szebben áll. Gondolkoztam születési problémán. , ő volt a legkisebb kutyu, épphogy 7 centi volt mikor megszületett.

Köszönöm mindenkinek a választ!:)

2017. ápr. 11. 07:20
 9/9 anonim válasza:

Nem szeretnék butaságot írni, de én úgy tudom, hogy a kálcium hiány közrejátszik abban, hogy nem áll fel a füle!

Ezt én is csak hallottam egyébként, lehet hülyeség..

2017. máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!