Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehetne a tápra önteni?

Mit lehetne a tápra önteni?

Figyelt kérdés

Van valami, amit minden nap rá lehet önteni a tápra, amitől jobban megeszi a kutya?

Konzervet nem szeretnék neki mindennap adni, tojást úgy tudom csak heti 1x tanácsos, nincs esetleg valami más, amivel "szaftosabb" lehet a kajája?


2017. ápr. 9. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bébiétel
2017. ápr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Úgy gondolod, hogy a táp az nem konzerv ? Pedig az, csak száraz állapotú.
2017. ápr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Ha jó minőségű táppal etetnéd a kutyád, akkor nem kéne csalni azzal, hogy vackokat öntesz rá.
2017. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Májkrémet, joghurtot, kefirt...
2017. ápr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Vicces válaszok:D

Köszi utolsó a normális választ!

(Nyilván oka van, hogy feltettem a kérdést, hiába etetem 1200 Ft/kg árú, 40 % hústatalmú táppal, 1 év után megunta, nem fogok azért hetente újat venni, mert megunja, hanem inkább feldobnám, bár nem mintha magyarázkodás céljából tettem volna fel a kérdést.)

2017. ápr. 9. 14:10
 6/13 anonim ***** válasza:

Esetleg nem akarsz erre váltani? Kilója 1333ft és kicsit több hússal (60 70%) és ha megunja lehet cserélni a termékcsaládon belűl, mi is most váltunk lazacosról kengurusra, még mindig imádja de kell a változatosság.


[link]

2017. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem megunta, hanem nem éhes kellően.

Hogy érthető legyek, többet kap, mint amennyire szüksége van.

2017. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez jónak tűnik, kipróbáljuk kis kiszerelésben, most is fressnapf-ból veszünk Premiere tápot.:)

Tuti, hogy nem kap többet, tegnap egész nap nem evett, ma reggel is csak pár szemet, még az ajánlottnál kevesebbet is kap, szóval nincs túletetve, bár mi is erre gondoltunk először.

Nem is beteg, voltunk orvosnál, makk egészséges.

2017. ápr. 9. 14:32
 9/13 anonim ***** válasza:
A tonhal konzerv is nagyon jó!!! Tele van Omega3-al.
2017. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Halolaj, joghurt.
2017. ápr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!