Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kerül minden tápos...

Miért kerül minden tápos kérdésnél egy fressnapf link a real nature táppal?

Figyelt kérdés
Valaki fressnapf dolgozó így próbál forgalmat generálni? Értem én, hogy jó táp de ilyen agresszíven ráeröltetni mindenkire..
2017. ápr. 9. 14:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én még eggyel sem találkoztam.
2017. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

Én linkelgetem, mert jó táp, egy csomó hússal, jó árban. Természetes és finom. Jobb mint egy orijen, mégsem ismeri senki. Szerintem ha nem is most, pár év múlva ha valaki rátalál örülni fog neki, amikor én kerestem tápot senki sem írt egy normálisat, ettől akarok valakit megkímélni.



Miért neked mi bajod ezzel a táppal?


Nem vagyok fressnapfos, 12 éves múltam decemberben.

2017. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Már nekem is feltűnt... De lehet csak neki bejött a táp, és szimplán jó szándékból ajánlja. Nincs ebben semmi, és szerintem is teljesen jó a táp összetétele, bár én nem táppal etetek.
2017. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is jót annak tartom a real nature-t van, hogy belinkelem, jó szándlkból ajánlva. Ács vagyok;)))))
2017. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
22%

Nem rossz táp, de nézzétek meg ezt pl:

[link]


Az analitikai összetevőknél 10,9% a fehérje, vagyis az összetételnél megnevezett 33% bárány (19% szív, hús, tüdő, máj), 31,5% őz (szív, hús, tüdő, máj), 31,5% ivóvíz, 2% jonagold alma, 1% aloe vera, 1% ásványi anyagok ezen a 10,9%-on belül található... De így sem olyan rossz, pl a Gourmet-nél jobb és olcsóbb, de azért benne van az átverés.


A száraz eledeleik valóban MAJDNEM olyan jók mint az Orijennek, s még olcsóbbak is kicsit, de az Orijent és Acanát sokkal átláthatóbban készítik, bizonyítottan szabad állattartással.

2017. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%

Én is pont ezt a kérdést akartam feltenni:D

Engem amúgy már nagyon idegesít, főleg amikor az én kérdeztem azt, h Happy Dog vagy Brit, akkor azt írta, h egyik sem! Real Nature az összes többi sz@r. Nem pont így írta, de a lényeg ez volt. Meg h olcsó, csak 1333Ft/kg. Hat sztm ez pont nem az olcsó kategória, legalábbis nekünk nem.

2017. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
15%
A 2. vagyok. A 1333ft az Orijen 3000ft-os kilójához képest igenis olcsó. Aki pedig belinkelt egy tápot, én a Real Nature WILDERNESS tápjait linkel(t)em, amik a "sima" Rn tápokhoz képest jobbak. És adott egy Josera ami 20% hús, és hasonlóan 1300ft/ kilója körül van.
2017. ápr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
21%
Te jártál iskolába?! A víz és az aloe vera mióta tartalmaz fehérjét? Szidod a tápot, miközben azt se tudod mit mondassz... Te jó ég!
2017. ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
25%

Az aloe vera tartalmazhat gondolom, bár nem tudom. Nem vagyok szakértő. De szerintem a lényeg átjött, hogy a 10,9% fehérje a lényeg.

De ez a szintű márkahűség amit te tanusítasz elég szánalmas. Néhány 10 éves rossz szokása.

2017. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#6

Igen engem is ez bosszantott a leginkább, hogy bármi van akkor is eröltessük rá mindenkire amit én akarok.


#2

Emlékszem rád. Te voltál az aki egy teljes héten keresztül napi 1-2-3 kérdést tettél fel szinte ugyan azzal a tartalommal csal más szóhasználattal. Az első 2-3 nap teljesen elvoltál ájulva az Orijentől aztán gondolom a szüleid úgy vélték, hogy túl sokba kerül így nem támogattak vele, ezért teljesen elpártoltál tőle. Nyílván nincs ezzel semmi gond, egyszerűen csak nem értem, hogy miért kell minden tápos kérdést offolnod a real nature-rel, hogy az a legjobb a többi pedig mehet a kukába. Ráadásul ezt olyan stílusban ami sokszor zavaró. Ha egy bevásárlás során az eladó odajön segíteni és agresszíven próbál rámbeszélni minden hülyeséget akkor ott is elküldöm a fenébe. Itt is eltudja dönteni mindenki, hogy mit akar, mit engedhet meg magának és mire van szüksége. Nyílván 12évesen fogalmad sincs a pénz értékéről, sőt ha jól emlékszem a kérdésedben talán kistestű kutyád volt. A kistestű kutyád etetése 2 hónapra annyi mint pl egy Kaukázusinak egy heti adag, vagy még annyi se.


De térjünk vissza a 6os válaszoló példájára.

Ha azt mondod neki, hogy szerinted az 1. táp jobb a kettő közül, de ha nem feltétlen ez a kettő lehetőség van akkor szerinted a real nature jobb. Teljesen máshogy hangzik mint a te mondandód, hogy a real nature jó az összes többi táp pedig hulladék.


Továbbá érdekelne az indoklás a "RNW sokkal jobb az Orijennél" kijelentés mögött. Természetesen nem tudod megindokolni max az árral, de nem is ez a lényeg hanem hogy olyan dolgokat állítassz ami


#3

A jószándék és az agresszív rábeszélés között azért elég nagy a különbség.

2017. ápr. 9. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!