Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német boxer vagy Dobermann?

Német boxer vagy Dobermann?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 9. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen célra? Mennyit és mit foglalkoznál vele egy nap?


Ha magamnak kéne dobermann

2017. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ég és föld.

Miért épp ezen a két fajtán gondolkodsz? Ha magadról is írnál kicsit, könnyebb lenne válaszolni.

2017. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy túl hasonlóak de ez a két kutya nagyon megtetszett külsőleg és belsőleg is. Igazábol még nem szeretnék venni kutyát csak úgy általánosságban érdekelne a kettő közötti különbség és hogy melyik kutya milyen közegeb való.
2017. ápr. 9. 15:50
 4/7 A kérdező kommentje:
*nem túl hasonlóak
2017. ápr. 9. 15:51
 5/7 A kérdező kommentje:

*közegbe való

bocsi a helyesírási hibakért

2017. ápr. 9. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Boxer- barátságos,pörgős családi kedvenc

Doberman -idegenekkel bizalmatlan,inkább egygazdás munkakutya. Sokat kell foglalkozni,hogy agyilag is lefáraszd.


Nekem boxer nem kéne pörögnek ha kell ha nem,nem bírnék tartani ilyen fajtát.

2017. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dobermann: munkakutya, gazdáját imádja, kutyákkal domináns lehet, idegenekkel közömbös, tartózkodó. Lakásban kell tartani (ideális esetben kertes házban, szabad ki-be járással). Képzést, kutyasulit, munkát igényel.

Boxert ennyire nem ismerem, csak azt tudom, hogy pörgős, nagy bohócok.

2017. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!