Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hamar jött az ˝új˝...

Milyen hamar jött az ˝új˝ nálatok?

Figyelt kérdés
Tegnap halt meg a kiskutyam(masfel evesen ugy hogy nagyon egeszseges volt, de valaki megmérgezte)aki nagyon hinyzik mert ő volt a mindenem és szerintem soha nem fogom túl tenni magamat ezen mert tényleg olyan szoros volt kapocs amit érezte iránta. viszont mindenképpen szeretnék egy új kiskutyát mert biztos vagyok abban hogy az segít ha megint tudok valakit úgy szeretni. év vége előtt tervezem hogy szeretnék, de még most olyan nehéz elképzelni. nektek mennyi ido volt az uj kiskedvenig?

2017. ápr. 9. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 1 év telt el.

Viszont ha a mostani kutyádat megmérgezték, akkor ki kell küszöbölni, hogy a következőt ne tudják majd megmérgezni! Ne legyen udvaron felügyelet nélkül, stb.

2017. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokan erőltetik hogy legyen új kutyád. Igen, ez tök jó, elfeledteti veled a szomorúságot és leköt. De csak akkor jó ha már készen állsz egy új kutyára. Nekem kb. fél-1 évre volt szükségem
2017. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ha az varon van akkor nincs baj. Nála az volt a baj hogy véletlen kizártuk 2 órára..amikor a szomszéd kutya egész nap kint szaladgál..

nem tudom, én úgy érzem hogy minél hamarabb betudok fogadni egy új kutyust annál könnyebb lesz.

2017. ápr. 9. 17:31
 4/8 A kérdező kommentje:
*udvaron
2017. ápr. 9. 17:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy hozta az élet hogy egy nap telt csak el. De ez extrém és véletlen eset volt. De nekem nagyon sokat segített. Persze ettől meg gyaszoltam a másikat is. De neki szüksége volt rám. Az új kutyusnak. Úgyhogy miközben öt simogattam meg hordtam dokihoz sírtam. De könnyebb volt hogy lekötött.
2017. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
megértem. lehet hogy nekem is könnyebb lenne de még várok egy kicsit. nagyon nehéz elengedni Őt:(
2017. ápr. 9. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 10 hónap telt el, de volt másik kutyám. Mikor meghalt (szintén mérgezés), akkor nem akartam hazamenni, rossz volt a környéken lenni, egyedül a másik kutyám tudott segíteni, de ő vele már teljesen összehangolódtam. Más kutyával bizalmatlan voltam sokszor, vagyis inkább kerülten a nagy kontaktust, mintha látna a kutyusom, aki elment, és rosszul esne neki. Tudom gyerekes felfogás, mert a kutya az kutya, nem ember, még is kicsit akkor furán gondolkoztam. Aztán 10hónap múlva jött egy váratlan lehetőség, egy kidobott kutya, aki veszélyben volt. Összebarátkoztam vele és valahogy éreztem, hogy ő lesz az. Másnapra elrendeztem itthon a dolgokat (itthoniak lekenyerezése, szeparálási lehetőség, ha elsőre nem kedvelnék meg egymást - amit jól tippeltem, szobapelus,ha nem lenne szobatiszta - de az volt, stb..)

Mivel életébe senki sem tanította meg a helyes viselkedésre, volt vele gond, nagyon neveletlen volt, és így elvette a figyelmemet az előző kutyusomról, akire minden nap gondoltam. Én azt mondom,várj vele, legyen gyászidőszak, mert nem szabad elnyomni sem. Aztán ha úgy érzed, hogy már elengedted a másik kutyust, akkor el lehet kezdeni keresgélni. Ne hamarkodd el, gondold át, mit keresel, illetve kit :)

Részvétem a kutyusod iránt.

2017. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszt! hasznos volt! és köszönöm:(
2017. ápr. 9. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!