Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?...

Miért csinálja ezt a kutyám? Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Van egy öreg keverék tacskóm szukám, eddig olyan okos volt. 3hónapja kezdődött minden belemegy a kertbe, ha rá szólok mintha a falnak beszélnék. Ezeket még elviselném. De nagyon sokszor olyan szaga van, mint a több napja döglött állatnak. Ráadásul szopja magának a cicijeit, de már annyira, hogy félek kisebesíti magát. Aggódom mi lehet vele. Valaki tapasztalt már ilyet?
2010. máj. 13. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el állatorvoshoz.Ha öreg akkor a hallása megromolhat, meg is süketülhet.

A rossz szag betegséget jelez, lehet cukorbetegség, ha az emlője kemény akkor lehet rákos is.

2010. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A hallásával nincs baj, mert leteszteltem, max alkalmi süket. (Olyan érzésem van, mintha direkt akarna ezzel idegesíteni.) Az emlői nem kemények, inkább az ellenkezője. Cukorbetegség normális étrend mellett is kialakulhat?
2010. máj. 13. 13:32
 3/6 anonim válasza:

szerintem is vedd el orvoshoz !

reméljük ,hogy nincs semmi komolyabb baja :)

2010. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Az a baja, hogy öreg annyi az egész, hohy az agyánál már nicsenek rendbe a dolgok. Ez ugyanoan mint egy emebrnél aki öregkorára belketyósodik sajan:S
2010. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akiteki ***** válasza:
Túl sok tünet egyszerre. Én valami fertőzésre gyanakszom, főleg a szaga miatt. Mindenképpen vidd orvoshoz!
2010. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Vidd el orvoshoz!!!! Egyébként a szomszédunknak is tacsijuk van lány és szopja magát mindig szerettek volna neki kiskutyát de elzavarta a fiúkat az enyémet is. Egébként a szag szerintem korral jár nekem is van egy fiú tacsi keverékem és néha neki is elég furcsa szaga van.
2010. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!