Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann törzskönyves kölyök...

Dobermann törzskönyves kölyök kutya, megbízható tenyésztőtől mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Az árat érdeklődés képpen kérdezem.

Valamint akinek volt már ilyen fajta kutyája, az mit gondol, kezdő gazdának aki járna vele kutyaiskolába, ajánlanátok?


Mik velük a tapasztalatotok? Valami jó tenyésztőt is tudnátok javasolni?


Köszönettel: Hajni



2017. ápr. 11. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

100 ezer +

Kezdőnek is ok, ha jár suliba vele. Megbízható, sportos kutya aki határozott gazdit kíván. De tudd, télen vagy szobakutya vagy valami fűtött hely kell neki!

2017. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Szia..eloször is törzskönyvel egy jo idegzetu es jo vervonalu kutya 200-250 körül..figyelj én nekem se volt soha kutyam de annyit olvastam rola hogytudok mindet rola és már megvagyok győzodve arrol hogy olyanom lessz...tényleg egy jo kutya nyugodt de mozgekony hűséges stb

szoval ajánlom neked de arra figyelj hogy jo kezben tartsd te viszed kutya suliba de aki kezdo es nem viszi annak konnyen a feje fole no a kutya...a kutya mindig tudja hogy ki a falka vezér..es ezek utan nagyon jo kutya lessz az etetés a seta azt meg majd eldontod...de a nap minimum 2 de legyen 3 seta akkor jol kimozgatod es este nem lesz nagyon mozgos meg delutan....en benn fogom tartani benti kinti kutya a szőrzete miatt..ha kérdésed van nyugodtan irj..jo kutyázást

2017. ápr. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
És a kutyasuliban tanultakat, folyamatosan alkalmazni kell kutyasulin kívül is. Ezt sokan hajlamosak elfelejteni, úgy meg semmi értelme az egésznek. És a legfontosabb a szocializáció. Amint megvannak az oltásai vidd kutyák, emberek közé! Tapasztalataim szerint erre a kutyaiskola nem jó mert oda töbségbe idegbeteg kutyákat hordanak.
2017. ápr. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

150 ezertől felfelé, az ár vérvonaltól, párosítástól is függ.

Ha kicsi korától járnál vele a kiképzőpályára, lehetőleg munkakutyás iskolába, akkor tarthatod kezdőként is. Azt ugye tudod, hogy lakásban kell tartani alapvetően?

2017. ápr. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb ha az ovit is megjárnád vele. Én első kutyinak egy süket jack russellel kezdtem. 12 évesen. Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell. A kutya-tár nevű oldalon a tenyésztők listájában találsz bőven. Sok szerencsét a kutyihoz.
2017. ápr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon nagyon köszönöm a sok szuper tanácsot!


Igen, tudom hogy télen megfagyna odakint és zárt hely kell neki, ezzel nem is lesz nálunk probléma :)


Minden álmom egy ilyen kutya, és ha veszek, akkor mindenképpen járunk ma kutyasuliba.

Főleg, hogy nekem is meg kell tanuljak bizonyos dolgokat, nem csak neki.


Esetleg jó tenyésztőt akitől ti vettetek nem tudnátok mondani? :)

2017. ápr. 12. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sokáig akartam dobit,de egy tenyésztővel való beszélgetés után rájöttem nem nekem való a fajta.


Én akkor két kennelt néztem ki


[link]


[link]

2017. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó tenyésztő?? Nekem egy nagyon tetszik es ok foglalkoznak meg most is a dobermannal es a honlappal is..Von Pressilla dobermann kennel...de nezz korul te is
2017. ápr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!