Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Féltékeny a kutyám?

Féltékeny a kutyám?

Figyelt kérdés
A testvéremék velünk szembe költöztek és a két kutyájukat a napokban hozták ide. Én meg mivel imádom a kutyákat már kicsit magamhoz szokattam őket (mert nincsenek oda az idegenekért) és át is megyek néha simizni őket. Olyankor a kutyàm néz otthon a kapuból és vonyít meg rohangál teljesen szomorú lesz és egyben megőrül. Aztán mikor visszamegyek a nyakamba tudna ugrani. Ennyire féltékeny? Később amúgy szeretnénk őket összeszokatni, jámbor kutyusok de az enyém nem tudom hogy fogja viselni ha velük is játszok kicsit. Lehet ebből baj?
2017. ápr. 12. 13:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagy kutyák egyébként (két vizsla az enyém meg labrador keverék) és fiúk mind a hárman.
2017. ápr. 12. 13:43
 2/5 anonim válasza:
13%
Nem hiszem, hogy megérti, hogy te most két kerítéssel arrébb mit csinálsz. Azt sem hiszem, hogy a kutya egyáltalán ismeri azt az érzést, hogy féltékenység. A kutya túl jólelkű ahhoz, hogy rosszat feltételezzen a gazdájáról. Maximum szomorúságot érezhet, mint minden perc után, amit nem vele töltesz.
2017. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen féltékeny, a kutyák is tudnak féltékenyek lenni, pl az ény kutyám mindig odébb löki a másikat hogy csak vele foglalkozzak. Egy ismerősöm kutyája képes elüldözni más kutyákat a gazdi közeléből.
2017. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne jó ötlet,mert abból tuti nem sülne ki jó..:/
2017. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám elég jámbor. De voltunk rokonoknál látogatóban, ahol van egy cuki bullmasztif. Egyszer simiztem csak meg, de a kutyám teljesen kiakadt, lökte el onnan, vicsorgott, morgott, ugrott rá. Szerencsére a bullmasztif leszarta őt, és akkor sem támadott vissza, amikor az enyém már tényleg idegesítően kisajátító volt. Nem tudom mi ez, ha nem féltékenység. A nap végére már jobban kijöttek azért. Lehet belőle baj simán, de szerintem érdemes próbálkozni, lehet h később összebarátkoznak, csak idő kell. Meg én annyit csináltam, hogy a sajátomat simogattam többet, hívtam sokszor magamhoz, adtam ki neki a feladatokat. A másik kutyával azért kevesebbet foglalkoztam.
2017. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!