Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak egyforma állagú...

A kutyáknak egyforma állagú szokott lenni a széklete?

Figyelt kérdés

A kutyámat napi 3-4× viszem le. Reggelente általában keményet kakil, de aztán kicsit folyósabb lesz. Nem hasmenés, csak hígabb mint ami szokott reggel.


Ez mitől lehet, normális ez?

Én arra tippelek hogy még nem emésztette meg annyira a kaját de leviszem és akkor gondolja kinyomja ami bent van?! :)


Kezdő kutyás vagyok, de azt mondták hogy a kutyának mindig kemény kakijának kell hogy legyen.



Rendesen kap enni és ugyan azt a tápot mindig. Szóval nem variálunk az étrendében.


2010. máj. 13. 16:05
 1/8 Akiteki ***** válasza:
53%

Már bocsi, de Te tudsz azért szarni, hogy erősen akarod? Szerintem nem.

Mutasd meg orvosnak, mert szerintem ez nem normális.

2010. máj. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nyugi! Miért ne lenne normális. Az én kiskutyáim is minden sétánál kakálnak, és nem mindig egyforma a székletük. Van, hogy keményebb, hol lágyabb, azt észre veszed ha megy a hasa, az már baj, akkor vidd dokihoz!
2010. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én értem, hogy érted.

Teljesen normális, ugyanis ami több ideig volt bent, annál keményebb, ezáltal, ha egyszerre nagyobb adagot kakil, az azt jelenti, hogy még bent volt egy régebbi, vagy utolérte egy frissebb, és mivel egybe jön ki, de különböző ideig voltak a bélben, különböző az állaguk. Semmi gáz, ez normális.

2010. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
53%
Ez úgy van, mint az embereknél, attól függ, hogy mit eszik. Akár idegeskedéstől, feszültségtől is mehet a kutya hasa.
2010. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
AZ emberek se mindig egyformát csinálnak, más az állag, szín stb, attól függ mit esznek, nyugi
2010. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
mindegy milyet kakál. egy a lényeg , hogy SZEDD FEL !!!!
2010. máj. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, volt aki értette :)
2010. máj. 13. 22:09
 8/8 anonim ***** válasza:

szia,

változott valamit a helyzet? mennyi idős most a kutyád? kérlek írd le pár sorban!

az én kutyámmal az a baj, hogy otthon keményet kakál, de séta vagy "kutyabarátkozás" után mindig hígat. feltettem a kérdést itt is. a legtöbb válasz azt mondta ez normális, mert izgul. vajon el fog-e múlni?

köszönöm előre is!

2010. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!