Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja a kutyámnak? Fontos!

Bz piano kérdése:

Mi a baja a kutyámnak? Fontos!

Figyelt kérdés
8 éves foxi. Napok óta alig csinál valamit, korán alszik (fél8), picit nyöszörgő hangja van, már nem mozgékony annyira, habár ez naptól függ. Tavaly is volt neki ilyen, de nem ilyen mértékben. Vagy csak az a baja, hogy nincs ,,nője" ? Nem fut elém olyan vidáman, mint régen, ki kell hívni a házából. Viszont a zajokra, macskára reagál, még ugat is. meg fut is. A légzése, szívverése rendben van. Nagyon féltem, ugye nem betegség? Valamint csuklásszerű valamije volt, de csak néhány másodpercig. Ugye nem valami komoly baj? A válaszokat előre is nagyon köszönöm!!!!!

2017. ápr. 13. 19:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem, hogy sűrűn kint van a szeme fehérje. Viszont, ha érdekeset lát, figyel, fülét is arra fordítja. Szóval az érzékeivel nincs baj, de olyan, mintha depis lenne. Hamar kijön belőle?
2017. ápr. 13. 19:48
 2/8 A kérdező kommentje:

Valamint reszket, mintha fázna, pedig nincs hideg. És csak a lábai, főként a hátsók (fekvéskor). Eszik, iszik rendesen, alapjáraton nem iszik sokat ősz, tél,

tavasz elején.

2017. ápr. 13. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A 8 év nem nagy kor.

Tudom, hogy valamiért nem akarod megtenni (akár idő, akár pénz miatt), de vidd állatorvoshoz! A "távgyógyászat" ebben az esetben (sem) válik be.

2017. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha fontos, vidd el állatorvoshoz, mondd el a tüneteket amiket leírtál, és lesz megoldás! Jobbulást!
2017. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az nem baja, hogy nincs "nője".

Inkább fájdalma van. Ha nagyon félted, miért nem vitted még el orvoshoz? Ő tudja megvizsgálni, mit itt nem tudjuk.

Vidd el állatorvoshoz.

2017. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A lábremegés valami ízületi problémára vagy hasonlóra utal, vidd dokihoz. Valószínűleg fájdalma van.

És ivartalaníttasd, ha még nem tetted. Ne akkor kelljen, amikor összeszed valami ivarszervi rákot, de már túl öreg a műtéthez. Most még simán kiheveri.

2017. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) (egyébként elvinném orvoshoz, de olyan helyen lakok, ahol nem tudják bármikor megvizsgálni hatásosan, házhoz nem jönnek ki a városból, a kutyám pedig nem az utazás megszállotja. Szóval szerintem nem teljesen azzal kéne foglalkozni, hogy miért nem viszem, hanem a kérdéssel. Van annyi eszem, hogy elvinném, ha tudnám.Gondoltam,kiírom a tüneteket, hátha valaki okosabb nálam, esetleg az ő kutyájával is volt már ilyen. A jobbulást kívánást és a betegségre utaló gondolatokat mégegyszer köszönöm! :) )
2017. ápr. 15. 19:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit takar az, hogy nem az utazás megszállottja, de ha felfogná, hogy az utazástól meggyógyul, akkor valószínűleg inkább elviselné. Szóval tojd le a véleményét, és vidd el dokihoz :) Mindent meg lehet oldani, kis kreativitással, meg segítséggel. Ha elmondod, mi nem megy, lehet, hogy kapsz rá pár jó tippet.
2017. ápr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!