Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy haverom autóillatosítót...

Egy haverom autóillatosítót rakott a kurya nyakörvére mert a kutya nagyon büdös. Javasoltam, hogy fürdesse meg. De a kutya a fürdetés után is büdös maradt. Nem lát más megoldást. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 13. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Azt gondolom, hogy ez egy kamu kérdés, de ha véletlenül mégis igaz, akkor vigye állatorvoshoz a kutyát, hátha kiderül, mitől büdös. Az enyém pl. akkor volt szagos, amikor a bűzmirigyével voltak gondok.
2017. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az autóillatosítő erős, kellemetlen szagától a kutya hányhat, fájhat a feje stb, kihullhat a szőre az illatosító környékén...

A bűzmirigyét szokta tisztítani a kozmetikus/doki/gazdi? A füle, szája, vagy maga a kutya teste büdös? Milyen samponnal fürdette meg a kutyát?

2017. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos ez nagyon is igaz.

Én is állatvédő vagyok, bosszant a dolog, de mivel a kutyán nem láttam, hogy zavarta volna ezért lehet, hogy csak engem zavar.

2017. ápr. 13. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van oka, hogy büdös. Amúgy elég káros neki, a szőrhullás garantált.
2017. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Hagyjátok már, elkezdődött a tavaszi szünet....
2017. ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Hasznos hozzászólás kedves előttem lévő!

Oké hogy te elvagy de egy állat meg szenved. HA meg nem érdekel legalább tartsd magadban!

2017. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Az, hogy Te nem látod, hogy zavarná a kutyát, biztos, hogy zavarja.

A szőre 100%, hogy kikopik, mivel irrítálhatja a bőrét az illatosító. Egy állatorvosnak kellene megmutatni, és nem bohóckodni a kutyával, hogy autóillatosítóval villog. A gazdája is rosszul lenne, ha ott lógna a nyakában, egy tömény szagú illatosító, amit órákon keresztül szagol.

2017. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Hasznos hozzászólás kedves előttem lévő!

Oké hogy te elvagy de egy állat meg szenved. HA meg nem érdekel legalább tartsd magadban!"


Nem engem nem érdekel, hanem a kedves állatvédő kérdezőt. "Én is állatvédő vagyok, bosszant a dolog, de mivel a kutyán nem láttam, hogy zavarta volna ezért lehet, hogy csak engem zavar." Ennyire senki nem hülye, aki egy picit is ért az állatokhoz, vagy csak van egy pici józan esze, és el tudja képzelni, hogy neki milyen jó buli lenne autóillatosítóval az orra alatt mászkálni. Aki meg nem ért hozzájuk, az ne hívja magát állatvédőnek. Én is szeretek gyönyörű fényképeket nézegetni, de ettől még nem leszek fényképész.

"Nem lát más megoldást." Szerintem nem csak állatvédők, hanem úgy az emberek 99%-a hallott már olyanról, hogy állatorvos. Ha büdös a kutya minden különösebb látható ok nélkül, annak nyilván más oka van. Szerintem, de ismétlem csak szerintem ez is egyértelmű minden 3 éves értelmi szintjét meghaladó embernek. Ugyanúgy az is, hogy akkor állatorvoshoz kell vinni.

Én pedig nem feltételeztem mindjárt elsőre, hogy egy állatvédő és egy kutyatulajdonos is olyan sík hülye és felelőtlen, hogy inkább a kutya egészségére káros, amúgy meg a szag eltüntetéseben teljesen hatástalan autóillatosítót köt a kutyára, inkább arra gondoltam, hogy kamu. Ezt még mindig tartom, ha sajnos nincs igazam, hát akkor nem tudom, mi lesz az emberiséggel....

2017. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!