Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyánál honnan tudjam,...

Kiskutyánál honnan tudjam, hogy csak hisztizik, mert a fürdőszobában hagytam aludni vagy wcznie kell?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 13. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

Ha reggelre van "termék", akkor az utóbbi (is benne van). Hiszti viszont biztos van benne. Általában min. 90%.

Ha jót akarsz, nem "könyörülsz meg" rajta. Pár éjszaka rossz lesz, de egyre hamarabb belenyugszik, és beáll az órája arra, hogy éjszaka nyugi van, és rájön, hogy reggel "vissza fogsz menni" hozzá, nem marad magára. Neki kell túlesnie az elválás és az egyedül töltött éjszaka nehézségével. Ebben te nem segíthetsz.


Mi az első este éjjel kimentünk vele, a második este vállaltuk a kockázatot, hogy reggel takarítással kezdünk, de nem volt gond.

2017. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kiviszed este 10kor, beteszed a fürdőbe. Felkelsz hajnali egykor, kiviszed, majd ismét beteszed a fürdőbe. Reggel kiengeded.
2017. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Így csinálom, csak kettőkor kelek és hatkor megyünk ki megint. De tegnap az volt, hogy kivittem kettőkor pisilt aztán visszahoztam és elkezdett nyüszíteni és kaparni az ajtót. Én azt hittem, hogy csak hisztizik, mert ott hagytam. Anyum meg kivitte olyan három órakor kakilni. Pedig én meg is szidtam mikor jött érte, hogy hagyja, mert utána még rosszabb lesz, mert megtanulja, hogy így lesz társasága.
2017. ápr. 14. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!