Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudom fura kérdés de kutya...

Tudom fura kérdés de kutya lehet homoszexuális?

Figyelt kérdés
Kimegyek etetni a két KAN kutyám erre mit látok?! Leellenőriztem, mindketten kanok. Aggódnom kéne? Kell hívnom állatorvost?

2017. ápr. 14. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Igen
2017. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Ivartalanítás javasolt, nyilván frusztráltak...

Egyébként szukáknál jellemzőbb tüzelési időszakban ez a fajta "homoszexuális" viselkedés, hogy a mellkasukat egymáshoz dörzsölik, néha egymásra is másznak. Viselkedési anomália, de nem homoszexualitás az emberi értelemben, őket az ösztönök hajtják.

Gondolom, tüzelő szuka van a környéketeken, és megőrjíti őket. Ivartalanítás. Tényleg.

2017. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
ha tobb kan kutya van egy helyen olyankor ez naluk ilyen dominancia jelzes is a masik fele.
2017. ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Egymás "meghágása" a dominancia kifejezése a kutyáknál. Nem szexuális indíttatásból csinálják, ne aggódj. Ugyanaz a jelenség, mikor a kutya a lábadra mászik, csak most az egymás közti erőviszonyokat rendezik.
2017. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!