Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A benti kutyával mit csináltok...

A benti kutyával mit csináltok, ha dolgozni mentek?

Figyelt kérdés
Eddig kislányommal voltunk otthon, és egy most fél éves labival. Eddig kinti-benti kutya volt, viszont a kislányom ovis lesz, én visszamegyek dolgozni, napi 8 órában nem merem a kutyát a házban tartani egyedül. Hogyan oldjam meg, hogy ne legyen egész nap kicsapva az udvarra, de a házban sem tarthatom, hiába szobatiszta, nem várhatom el, hogy napi 8-10 órában tartogassa. + amilyen hiperaktív, egész nap paráznék, hogy minek esik neki unalmában. Kíváncsi vagyok, ti hogyan oldjátok meg ezeket a dolgokat. Köszönöm a válaszokat.

2017. ápr. 14. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinti-benti èn simàn kitenném a kertbe.
2017. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egész egyszerűen ha meleg van, ki vannak "csapva" az udvarra, egy kagyló alakú medencével és a terasz lépcső alatt pedig ki van alakítva nekik egy hely, ahova bemehetnek ha esik az eső/ahhoz van kedvük. Itt amúgy egy fél m magasan áll a széna, amit cserélgetünk.

Ha hideg van, akkor pedig bent vannak a házba.


Szerintem nyugodtan hagyd kint, mert már elég jó idő van és nem kell paráznod a szobatisztaság miatt. Persze biztosítani kéne neki egy helyet, ahova eső esetén bújhat.

2017. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, valami ilyesmire gondoltam. Ez egy kis bohóc, nem bánom, hogy sokszor a minuszokban is inkább kint szaladgált. :)
2017. ápr. 14. 15:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy kutyaajtó is megoldás lehet, így kedvére bemehet,de kint is lehet. Mivel veletek volt bent is. Így tudja mit lehet mit nem,gondolom :)


De ha te úgy nyugodtabb vagy akkor kizárhatod a kertbe,már tényleg nincs annyira hideg. Viszont érdemes vmi eső,szélvédett helyet biztosítani vagy ha van fedett terasz oda egy műanyag vagy kosár fekhelyet egy pokróccal/törölközővel.


Unalmában a kertben is feltalálják magukat hidd el, ásnak,rágnak,rombolhatnak ugyan úgy.

2017. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En rendszeresn egyutt futok a kutyammal. A lakasban van tartva berhazban. Ha tobb ido telt el a futastol,mint kene,ragassal jelzi. 😂


Olyankor veszek egy uj olyan vmit es szegyellem magam,h nem aznap vittem magammal futni.

2022. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!