Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudjuk egyedul hagyni a...

Nem tudjuk egyedul hagyni a kutyankat?

Figyelt kérdés
Nem lehet egyedul itthonhagyni a keverek kiskutyankat. Egyaltalan nem nagy, de a hangja az oriasi. Foleg ugy hogy alberlok vagyunk egy panelhazban, es a szomszedok meg nem szoltak de mar biztosan idegesiti oket. Vannak olyan helyzetek, amikor kenytelenek lennenk, de altalaban valaki mindig bealdozza magat, es itthon marad h kevesbe sirjon. Multkor megprobaltuk itthonhagyni (csaladi program ahova kutyak tenyleg nem johetnek) de nem maradt csondben es ugy visitott hogy vissza kellett jonnunk. Mivel nalunk a kutya csaladtag eleg sokszor vittuk mindenhova. Aztan egyszer jott hogy kutyat bevinni tilos.. otthon akartuk hagyni, nem ment. Tobbszor es tobbszor nem sikerult... mamam hozzaszoktatta hogy mindig mindenhova visszuk magunkkal.. hat nagyon nem volt jo otlet... most mit kezdhetnenk? Hallottam olyat is hogy azert mert h a kutya a falkavezer es felt minket, nyugtalan. Nem hasznal a jutalomfalat, ragcsalnivalo, sem a foldon hagyott ruhadarab az illatunkkal. Mit tehetnenk? Nem lehet ezt tovabb csinalni..
2017. ápr. 14. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
szeparációs szorongás és azzal hogy vinnyogásra mindig vissza mentetek szépen beleneveltétek hogy ha visít akkor vissza mentek. Gratulálok. Keressetek házhoz járó kiképzőt mert ezt már nem fogjátok magatok megoldni.
2017. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom, tudom. Ezzel azt neveltuk bele hogy egy kis sirassal mindent elerhet, es az lesz amit o akar. Meg szep h hulyenek nez minket. A kutyakikepzo mit tudna vele kezdeni?
2017. ápr. 14. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Jutalomfalat? Rágcsálnivaló? Miért jutalmazzátok a helytelen viselkedést?

Bizony, szeparációs szorongás, abból is a durvább fajta, bár rombolhatna is.... Kutyasuli/kutyakiképző, ő szépen elmagyarázza nektek, hogyan tegyétek helyre a falkasorrendet.

2017. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat hogy lekosse magat... nem rombol, csak neha kikaparja a viragfoldet. De az akkor is megtortenik amikor itthon vagyunk. Meg a zsepiket szokta megragni. Rendben..koszonom
2017. ápr. 14. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!