Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire terrier vagy...

Staffordshire terrier vagy Pincser?

Figyelt kérdés

Mai nap voltunk a menhelyen kutyát nézni és 2 olyan kutyussal találkoztam akik nagyon illenek hozzám. Egy staffordshire terrier keverék és egy pincser keverék. Sajnos csak egy kutyust fogadhatunk örökbe mivel van egy 5 éves kan yorkim és lakásban tartanánk a másik kutyát is (társasházban élünk).

Melyik fajta érzi jól magát lakásban? (Persze , kell mozgás mellett)

Írnátok tapasztalatokat a két fajtáról?



2017. ápr. 15. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A kettő közül mind a kettő jól érezné magát. Mivel te fogsz együtt élni vele, szerintem ne idegenek válasza alapján dönts. A kutyusod találkozott már a jelöltekkel? Esetleg ő kit választana ha neked mind1?
2017. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
még hozzá fűzném hogy azért a staff kicsit keményebb dió lefárasztás és nevelés terén is.
2017. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen valószínűleg azt a kutyust hozzuk, akivel az én kutyusom jobban kijön.


csak véleményeket szeretnék a fajtákról.

2017. ápr. 15. 20:35
 4/6 anonim válasza:
A barátnőmnek staffija van nagyon barátság ha viszont új emberrel találkozik akkor óvatosan meg kell neki mondani hogy az az ember nem idegen és nem kell ugatnia vagy rátámadnia.Egyébként és már régóta ismerem a kutyust velem nagyon kedves szobatisztaságra is meg lehet tanitani.Legalább 2-szer 3-szor le kell vinni sétálni egy nap.Az idegen kutyákkal elég barátságos szokott lenni.Játékos kutyus.
2017. ápr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menhelyesek ismerik a kutyák jellemét?

Figyi, sztem írd le nekik vagy ide hogy te mit tudsz nekik nyújtani, mivel etetnéd,hány óra lenne naponta akár szélben akár napsütésben foglalkozás,mennyire vagy tapasztalr kutyás milyen kutyád voltak eddig fajtára és jellemre sstb.

Emellett tudd meg,hogy mennyire igényelnek kemény kezet a kinézetteid (akár a pinscher is lehet önfejű), milyen a viszonyuk az emberekkel, és allatokkal (gondolom nem hiányzik hogy az utcán sétalva egyszercsak kipattanjon egy emberre vagy kutyára), illerve én több alkalommal megismerkedtetném a kutyámmal, és amelyikhez jobbam passzol. Pl nekünk 1 nagyobb és kisebb fajtánk van, nem tudnak együtt játszani, ezért mindennap találkoznak a saját barátaikkal játékra. A nagyobb erősebben játszik,a kicsi gyengébben. Ezt is figyelembe kell venni pl.

2017. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma visszamentünk a menhelyre és elvittük a Yorkit, a staffit nem engedték ki addig amíg ott voltunk mert a kiskutyákkal nem jön ki jól, viszont a pincserrel nagyon jól megvoltak , úgyhogy őt fogjuk elhozni , de még többször ki fogunk menni a yorkival hogy ismerkedjenek
2017. ápr. 16. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!