Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy olyan kutya kerülne...

Ha egy olyan kutya kerülne hozzátok akivel nem passzoltok, megtartanátok vagy inkább új gazdi után néznétek?

Figyelt kérdés

Szóval tegyük fel hogy a te az önfejű, független kutyákat szereted, akikben van kihívás, ennek ellenére hozzád kerül egy kutya aki szinte a seggedbe bújik és lesi minden kívánságod.


Esetleg te egy sportos típus vagy a kutyád viszont egy lustaság, vagy épp fordítva.


Ha egy olyan kutya kerülne hozzátok aki az "elvárásaitok", "igényeitek" teljes ellentéte lenne (és ti is az övé) és a napjaitok épp csak elviselhetőek lennétek (ennek ellenére szeretnétek a kutyát (már aki)) megtartanátok és elviselnétek még 15 évet vagy nehéz szívvel de új gazdit keresnétek?



2017. ápr. 15. 21:55
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nincsenek ilyen jellegű elvárásaim egy kutyával szemben. Elfogadom olyannak, amilyen, bármilyen természete legyen. Annak viszont egyetlen kutyust nem tennék ki, hogy elkezd ragaszkodni hozzám, én meg túladok rajta. Azonkívül imádom a kutyámat, de akkora szerepet azért nem tölt be az életemben, hogy rajta múlna, hogy elviselhetőek vagy sem a napjaim. Szerintem beteg dolog így függeni egy kutyától, az állatnak sem jó. Gazdi kell neki, nem egy pszichopata.
2017. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Milyen fajta kutyád van? :D
2017. ápr. 15. 22:04
 3/36 anonim ***** válasza:
88%
Különben sem értem, miért gond, ha te sportos vagy, a kutyád meg nem. Basszus, a férjem nélkül is vígan elmegyek edzeni, nemhogy a kutya nélkül. Azért, mert ő heverészni szeret, még nem kell az életemet a kanapén töltenem. :)
2017. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Foxi. Akaratos kis dög, de imádom. Az előző keverék volt, azt kenyérre lehetett kenni. Azt is imádtam.
2017. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Persze ez fordítva már nem ilyen egyszerű mert ha a kutya maga megy "edzeni", mert a Gazdi lusta rá vagy rossz a kondija, az senkinek sem jó :)
2017. ápr. 15. 22:06
 6/36 A kérdező kommentje:
Sportos kutya, sportos gazdi mellé. Nem értem miért kommenteltél :D Nálatok nincs a kérdésben szereplő gond
2017. ápr. 15. 22:07
 7/36 A kérdező kommentje:
Talán még hozzá fűzném (lehet túl sokat pofázok most már) hogy aki nem volt még ilyen helyzetben, tényleg elhiszi hogy az ellentétek együtt tudnak élni.
2017. ápr. 15. 22:11
 8/36 anonim ***** válasza:
69%
Egy frászt sportos. Az előző gazdája kivitte egy erdőbe, és otthagyta, emiatt lasszóval nem lehet látótávolságnál messzebbre vinni a háztól. Egyedül járok sétálni, mert vele csak 50 méteres csillagtúrákat lehet tenni.
2017. ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
és ha a kutyád akarna sokat sétálni, viszont neked kedved és/vagy kondid nem lenne? Azt hiszed az ugyan úgy megoldható lenne?
2017. ápr. 15. 22:15
 10/36 A kérdező kommentje:
De mind1 nem vagyok kíváncsi a válaszodra. Olyanok válaszát várom akik elgondolkoznak a kérdésen nem csak rávágnak valamit.
2017. ápr. 15. 22:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!