Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha megmérgezik a...

Mit tegyek ha megmérgezik a kutyát?

Figyelt kérdés
Na szóval van a nagymamám akikhez elvittünk 2 kutyát.Ott vannak a kertben de ugye a nagyimnak van egy kerti szomszédja aki megmérgezi őket.Emiatt sajnos az egyik meghalt a másik pedig haldoklik.Az a baj hogy semmi bizonyíték nincs arra, hogy ő mérgezi meg de csak ők vannak a nagyimék mellett.Én fel akarom őket jelenteni de mivel kiskorú vagyok (14) nem tudom hogy lehet-e illetve mi lenne erre a bizonyíték?

2017. ápr. 16. 13:10
 1/7 anonim válasza:

Semmit nem tehetsz, nekem több macskámat, és egy kutyámat lőtte le a környéken valami állat, meg másokét is, de még nem derült ki hogy kicsoda, de ha kiderülne akkor sincs bizonyíték.


Esetleg vissza kéne fogni a kutyákat hogy ne őrjöngjenek egyfolytában, mert gyakran ez váltja ki a gyilkolási vágyat.

2017. ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem örjőngősek.Csak akkor ugatnak ha valami kocsit hallanak ami ritka, mivel tanyán élnek
2017. ápr. 16. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel kiskorú vagy, így nem vagy büntethető, ha valami érthetetlen okból éjfélkor betörnéd az ablakaid egy pár kővel. Nem ezt írom, hogy csináld, Isten ments, csak úgy megemlítem...
2017. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: 2016. óta a büntethetőség korhatára 12 év.
2017. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Nem általánosan, csak néhány súlyos bűncselekménynél. Viszont ez itt mindegy is, ha 14, akkor büntethető.
2017. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. Ezt nem tudtam. Hát, oké, jó tudni :)
2017. ápr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nemtudom mit csinálj, viszont nagyon sajnálom a kutyusod:( en kb egy hete vesztettem el az enyem ugyanigy mérgezésben (megmérgezésben). és ugyanannyi idős vagyok.
2017. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!