Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért jobb az állatkísérlet-me...

Miért jobb az állatkísérlet-mentes termék?

Figyelt kérdés

Szóval én már jó 5 éve ilyen termékeket használok. Szeretném meggyőzni a barátomat, de nehéz, azt mondja ha nem állatokon kísérletezik ki,mi az amit elvisel a bőr akkor rajtunk? És ez őt zavarja.

Őszintén megmondom én sem tudom,honnan tudható hogy nem lesz bajom a terméktől, szeretném ha valaki belinkelné miért jobb egy ilyen termék.

Bio terméket értem hogy természetes de egy normális árfekvésű nem pont természetes alapanyagú termékre gondolok :Isana, Balea, Ziaja stb.


2017. ápr. 16. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy igen "eros kepmutatas" a reszedrol, mert sajnos a vilagunk barmely aspektusaban (kapasbol ha hust es eszel, neadj isten sminkelsz(tudod te hany allat szenved a noi "szepsegert"?), vagy gyogyszert szedsz) elokerulnek az allatkiserletek. Nyilvan az ember ebbe nem szeret belegondolni (talan nem is kell), de ettol ezek meg letezo dolgok.


En azt mondom, normalis keretek kozott az ember torekedjen arra, hogy odafigyelve vasaroljon (ha tud), lehetoleg ne tamogasson GMO termeket(EUban tulajdonkeppen tiltott), de kikerulni ugysem tudod.


Ez a rogos valosag.

2017. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

[link]


Hozzáteszem, inkább az életfogytos rabokon és pszichopatákon kellene tesztelni a termékeket, mint ártatlan állatokon...

2017. ápr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nem ketrecbe zárt rémült állatokon kísérletezik ki őket.És attól még,h nem állatokon,de valamilyen formában tesztelik ezeket a készítményeket.Még az is lehet,h embereken,akik persze önként vállalják.Azért remélhetőleg ez nem úgy megy,h csinálnak egy krémet és,ha szerencséjük van,akkor jó lesz,ha nem,akkor meg csomóan betegek lesznek tőle.
2017. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!