Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák és a macskák miért...

A kutyák és a macskák miért nem lehetnek "haverok"?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja h sohasem lehetnek barátok stb.de nekem van 1 kutyám és egy macskám és nagyon jól szórakoznak együtt a macskám is kedveskedik és a kutyám is akkor miért mondják h sohasem lehetnek barátok?Vagy csak nekem van így?
2017. ápr. 17. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Ellentétes a testbeszédük.
2017. ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek,az én kutyám és a cicám meg vannak bolondulva egymásért.Imádják egymást,a cica rá is szokott feküdni a kutyára,vagy csak odabújik hozzá aludni.Goldi a kutya.
2017. ápr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Nalunk működik. Rendesen játszanak,incselkednek egymással. Mondjuk egy méret,egy ivartalanított kandúr,meg egy havanese. Nagyon cukik. Mikor volt nyulunk még az is beszállt.
2017. ápr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
nálunk is jól kijön a cica meg a kutya, ennek ellenére az utcán bármelyiket levadászná.
2017. ápr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam együtt alszanak, ráadásul két kisebb macskát saját kölykeinek tekinti a kutya. Védi őket.
2017. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért mondják mindig azt h sohasem lehetnek?Hülyeség szerintem hogy nem lehetnek
2017. ápr. 17. 13:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Az emberek már csak ilyenek, össze-vissza beszélnek marhaságokat. Jobb, ha elfogadod :)
2017. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen,igazad van xd
2017. ápr. 17. 19:31
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szoktatás kérdése csak. Előző kutyám macskagyilkos volt, mert nem tanította meg neki senki, hogy nem szabad, és az ébredő vadászösztön, nem megfelelő nevelés ezt okozta.

Mostani kutyám tudatosan nevelve macska és egyéb állat barát.

2017. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!