Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya fajtát ajánlott...

Milyen kutya fajtát ajánlott venni? Nekem fő ként Haz őrzés re kéne És ne vadász kutylegyen! Mert van sok bárány csirke ló stb és könnyen tanítható légyen mozgás lesz neki napi szintén 4 km szoktam futni és ő jöhet velem + nagyon nagy kertem van

Figyelt kérdés
Köszönöm ha válaszolsz

2017. ápr. 17. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

Rottweiler, dobbermann, moszkvai...stb. De arra azért valószínű hogy tanítani kell hogy ne bantsa a jószágokat.


Amugy ilyen feltételekkel egy menhely keverék is jó lehet.

2017. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Házőrzésre komondor, kuvasz és más nagytestű pásztorkutyák valók.

Ha első kutya lenne, akkor ezek közül a komondor.

2017. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%

A Spiccet ajánlom.

Tapasztalatból mondom egy rokonomnak évek óta megvan.

Nem tudom mennyit foglalkoztak/nak vele, de hihetetlenül okos kutya, egyben makacs is tud lenni.

Háztáji állatokkal békességben eggyütt él, de idegen (szomszéd macska) vagy kártevő (patkány stb) állatot nem tűr meg. Házat is őriz, idegen nem tudna felmenni az udvarra tőle, erős hangja és fogai villantásával ember legyen a talpán aki megkockáztat egy kóstolót magából.

Feljáró barátokkal barátságos, ugatásával csak jelzi, hogy vendég jött.

Csak ajánlani tudom.

2017. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
16%
Ajánlom a labradort, mert könnyen tanul és ha kicsi korától velük van nem fogja bántani őket. És nem egy nagy összeg az ára sem. Ha kicsi korától állatok között van és tanítod pl.:labdázni akkor nem fog unatkozni. Ha szoktatod a futáshoz először rövidebb távokon bírni fogja a hosszút is. Nagyon könnyen tanul bár kutyafüggő. Nekem van és ugrógyakorlatokat is csinál.
2017. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó, elolvastad, amit a kérdező írt??? Főként házőrzésre kellene és ne vadászkutya. Na most a labrador vadászkutya, és abszolút nem való házőrzésre.
2017. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Keverék! 😉
2017. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%

NE vegyél kutyát!

Bármelyik menhelyi keverék megteszi. :)

2017. ápr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Riasztó. A kutyát könnyű kiiktatni
2017. ápr. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

A kert semmire sem jó. 2 héten belül a kutya az utolsó fűszálig ismerni fogja az egész telket, semmi új inger nem éri majd, magától meg csak egy idegrendszerileg erősen beteg kutya fog rohangálni.

Szóval, mennyit sétáltatnád? Mennyit és hogyan foglalkoznál vele?


Minden kutya gyilkolja a haszonállatokat, ha unatkozik és nincs nevelve. A kuvasz és moszkvai épp úgy, mint a német juhász és a border collie.

2017. ápr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm hogy válaszoltak


A bátyámnak van egy Német Juhásza8-9 hónapos és gyönyörű Fajta TISZTA TK

Annyira ugat nagyon durván gyönyörű kutyus de fél támadni embere


De bárány csirke nyúl hálót ha ő meg lássa és nekem adná de félek mert meg öli az állatokat azért fél mert előző gazda egy rossz alkoholista és nagyon sokat bántotta a bátyám tőle vette és uszítóta rá a szomszéd Bárányra és csirke


Elnézést ha el írtam valamit de 1:49 óra

2017. ápr. 19. 01:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!