Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hordozható ultrahangos...

Milyen hordozható ultrahangos kutyariasztó vált be nálad? Hol tudnám/hol érdemes Budapesten megvásárolni?

Figyelt kérdés
Igazából a szomszédom három kutyájával van a gond. Egész nap ugatnak, az egész környék megőrül. Kertes háznál három németjuhászt tart, egymástól elkülönítve, egyenként kb. 3 nm-en, a volt disznóólban... Bűzlik a kertem: azt mondja, takarít, de ugye ha egy kutya állandóan ilyen kis helyen koncentráltan ürít...Panaszt tettem az önkormányzatnál, de persze mikor kijöttek, csak két kutya volt otthon, hogy, hogynem...és annyi az engedélyezett. Undorító, hogy kiváló képességű munkakutyákat valaki így tart. Nem tudok mit kitalálni, a tétlenségre kárhoztatott szerencsétlen állatok mást sem tudnak csinálni, csak ugatni...HELP, PLEASE.
2010. máj. 13. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából nem értem hogy mit szeretnél a kutyariasztóval elérni mert azt írtad hogy a szomszéd kertben vannak a kutyák. Gondolom nem járnak át hozzád, azzal pedig hogy a szomszédban vannak nem tudsz mit kezdeni. A kutyariasztó igazából a kertbe tévedt kutyák távol tartására való.
2010. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Állatvédők??
2010. máj. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a kutyariasztótól még jobban fognak ugatni mert a magas hang fizikai fájdalmat okoz a kutyáknak és menekülnének, de nem tudnak. ez állatkínzás lenne, és nem ők tehetnek róla, ez eszedbe se jusson ha állatszereteő amber vagy kicsit is.

egyértelműen az állatvédőknek kell szólni, REX állatszigetet lehet riasztani ilyen esetben, ők eredményt is szoktak elérni.

2010. máj. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nem, semmiképpen nem szeretném kínozni az állatokat, nagy állatbarát vagyok, és tudom, hogy mindig a gazdák a felelősek. A kerítés nagyon alacsony, és a túloldalon vannak a kutyák. Tehát a távolság nem nagy, ezért gondolt a család arra, hogy jobb híján talán rá lehetne nevelni a kutyákat, hogy amikor a kertben tevékenykedünk, ne ugassanak.

Állatvédőkkel még nem beszéltem, ha valaki tud Gyulán vagy Gyula közelében értesíthető szervezetet, megköszönném a tájékoztatást. Az ingyenkonyha vezetője az a *** nő, aki így tartja őket, szóval a gyulai önkormányzat sz*rik az egészre... :((( Én meg torkig vagyok a magyar hatóságokkal, amúgy...gondolom, nem én vagyok az egyetlen. :)

2010. máj. 14. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Német juhász fajtamentő alapítvány.
2010. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Futok még egy kört az önkormányzatnál (talán rá tudom venni a többi szomszédot is, hogy lépjenek), aztán az állatvédők. Bár jól tartják, etetik a kutyákat meg minden, csak hát három munkakutyát nem lehet folyton bezárva tartani...És a kapcsolatunk amúgy sem felhőtlen...no, majd meglátjuk.
2010. máj. 21. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!