Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kapott a kutyám oltást,...

Kapott a kutyám oltást, chipet és tegnap adtam be neki a féreghajtót is! Kapott konzervkaját amit eddig szívesen fogadott, de tegnap miután megette, rá néhány órára 3x is hányt. Ismételjünk féreghajtót?

Figyelt kérdés

A kutyám tacskó és yorksi keverék, 8 hónapos. Tegnap adtam be neki a féreghajtót, 1-1 szelet parizerbe. Majd kapott konzervkaját is, amit eddig szívesen fogyasztott, ahogy tegnap is. De néhány órán belül 3x is hányt... majd kis idő elteltével visszaette. Az érdekelne, hogy szerintetek ismételjük meg a féreghajtót vagy kb fél8-fél12-ig felszívódott neki?

Köszi a válaszokat előre is !


2017. ápr. 18. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor kapott utoljára féreghajtót? Milyen oltásokat kapott most?
2017. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel egy háztól hoztuk el, így egy oltást kapott és féreghajtót októberben és most pénteken volt egy hete nálunk, ekkor jött a doki és pótolta a veszettségre az oltást meg a chip. Azt mondta más már nem kell neki, mert a kombináltról már "lecsúszott" .
2017. ápr. 18. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy ennyi idő alatt felszívódott. Kihányta... 10 nap múlva adj neki újra féreghajtót, állatorvostól is kérhetsz, vagy állatpatikában némely humán patikában is tudsz venni.
2017. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem a "kis idő utàn visszaette" rész érdekel. Nem takarítottad fel utána a hànyást??
2017. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mivel kint van az udvaron és ott történt a dolog, így nem éreztem égetően fontosnak azt, hogy azonnal menjek és takarítsam el. De számomra nem ez a fontos jelenleg. :)
2017. ápr. 19. 17:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Rohadtul felelőtlen vagy...
2017. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!