Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt mondják műteni kell a...

Azt mondják műteni kell a kutyámat de kifogytunk a pénzből. Mi lesz?

Figyelt kérdés
A kutyám kb egy héttel ezelőtt beteg volt kiderült hogy babéziás, kapott gyógyszert és jól volt. Rá pár nappal elkezdett hányni akkor újra jött a doki de a gyógyszerek nem hatottak. Elmentünk ezután vele a kórházba ott kapott infúziót meg még szurit de alig ért valamit. A kedve jobb de a hányás nem maradt abba. Ma mentünk vissza megint uh mint tegnap de nem láttak semmit sem a röntgenen de arra gyanakszik mégis hogy bélelzáródás. Azt mondja meg kellene műteni mert ha még nincs elzáródás akkor is átmozgatják a beleket. De az a helyzet eddig már 60e ft-nál vagyunk. A műtét 40-60között lehet helyzettől függően + gyógyszerek ami eddigi tapasztalataim alapján 20-30 között lehet de a műtétre nézve több is + hogy bent marad azt mondta 2-3 napot ami mivel naponta 5e ezért 10-15 de még jöhetnek bárhonnan plusz költségek. Mi már most kifogytunk apum kártyáján nincs több. Anyuén talán egy kicsi de ez sem elég erre és akkor nem maradt pénz a számlákra meg a kajára. Szívesen engednénk hogy segítsenek neki de semmi pénzünk rá már a holnapi pénzt se tudjuk kifizetni anyukámék nem tudják visszavinni holnap. Az meg a másik hogy nem is biztos a bélelzáródás. Amúgy pukizni tudott elég sokszor nem tudom számít e. Nem tudjuk mit csináljunk. Egyszerűen kétségbe vagyok esve. Az életem az a kutya pedig egy éve van meg. Mihez kezdjünk? Ennyi pénzt meg nem tudunk kölcsönkérni senkitől. Órák óta úgy sírok mint egy gyerek egyszerűen tehetetlen vagyok. Tényeg nem az hogy sajnáljuk rá az életemet adnám érte se egyszerűen nincs. A szüleim is teljesen kivannak. Mit tanácsoltok? (1,5 éves labi keverék 30 kilós nagykutya)
2017. ápr. 18. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Van széklete?
2017. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs de nem os csoda.. napok óta hány. De ez a baj nem tudom hogy ez ok vagy okozat.
2017. ápr. 18. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Hátha tud valamit mondani a doki ha leírod a tüneteket.

Egyébként, részletfizetést bármely jobb helyen lehet kérni, remélem nálatok is.

2017. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Részletfizetés az jó mert ő így nem annyira nagy megterhelés hirtelen.
2017. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor én is gondoltam erre de mondtuk hogy nincs meg hozzá a pénz viszont nem mondtak ilyen lehetőséget.
2017. ápr. 18. 19:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni! Mi is műtét előtt voltunk anno hó végén a kutyánkkal, dilemáztunk mi legyen, magától mondta a doki, hogy lehet két részletben is fizetni. A legtöbb helyen rugalmasak, ez pedig egy jó nevű budapesti klinika volt. Mondanám, hogy mutasd meg másik orvosnak, de az megint plusz kiadás, ha megbízol ezekben az orvosokban - mégis csak ők vizsgálták, ők látták - akkor be kell vállalni a műtétet. A részletfizetést pedig kérdezd meg, semmit nem veszíthetsz.
2017. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor én kölcsönkérek, és aztán részletekben letörlesztem. Vagy fizetéselőleg, végső esetben személyi hitel banktól.
2017. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérj kölcsön esetleg hitel. Sajnos mindig benne van a kutyatartásban egy váratlan nagyobb kiadás. Ha lehet részletfizu. Sokaknak sok ez (nekem is sok lenne) ezért érdemes úgy csinálni, hogy havonta valamennyit félreteszel a kutyára. Ha kell van, ha nem spóroltál egy kis tartalékot. Mondjuk ki mennyit tud félretenni, de ha csak a minimum 5 ezret havonta akkor is 60 ezer egy év alatt ami ilyenkor hasznos.
2017. ápr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!