Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Happy dog supreme vagy Happy...

Happy dog supreme vagy Happy & fitt? (Nagyobb testű (kuvasz) kölyökkutya kapná)

Figyelt kérdés

Lassan 5 hónapos kuvasz kutyusomnak szeretnék tápot váltani. Eddig happy dog welpen juniort evett, de találtam egy oldalt, ahol fenti tápokra most akció van.

Mind a kettőbe van kagyló por, gyógynövény. Az összetételük közel azonos, viszont a gyógynövények egy kicsit másabbak.

Tény, van benne kukorica, de a táp mellé húst és egyéb zöldségeket is kap.

A Happy dogot az egekig magasztalják( A többi brit, bosch , arcana...stb. tápok mellett), de a happy & fittről nem igen találtam eddig magyar oldalakon elismerő szavakat. Tanácstalan vagyok.



2017. ápr. 19. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem annyira jó a Happy Fitt táp, én is vettem,a kutya nem ette, és még büdös is volt.

A Happy Dog nagyon jó, viszont 5 hónapos kutyànak keverve adjad a felnőttet és a welpent. Az én kutyàm is azt eszik, nagytestű keverék, 6 hónapos, HD Natur Croq welpent keverem most HD Supreme Toscanaval.

2017. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Happy dog supreme jobb. (A natur croq ága viszont szemét.)

A supreme ágon belül van a fit&well, ami olcsó és nem olyan jó, viszont a Canada, Irland, Africa, Karibik egész jók.


Én is etettem vele sokáig, de mivel ár-érték arányban nem a legjobb (túlárazott), váltottunk Brit care bárányosra, tudom ajánlani!

2017. ápr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aztán miért is kell táp és hús, meg egyéb kotyvalékot adni? Vagy a táp, vagy hússal etetés.
2017. ápr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi Happy dog mini neuseeland-al etettünk, de ebből van nagytestűnek is. Jó volt, csak találtunk jobbat, és kis zacskóban nagyon drága volt. Most Real Nature wilderness tapot eszik, néha konzervet, ezzel minden szempontból meg vagyok elégedve, de a HD sem volt egy szemét a véleményem szerint.
2017. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Happy Dog Supreme Maxi Junioron gondolkodtam pontosítva, a felnőtteknek való tápot nem igen merem még adni.

Jelenleg a Welpenből van jócskán, így természetesen, míg az el nem fogy, addig keverve kapja majd őket.

2017. ápr. 19. 14:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem ide kapcsolódik, de én kettő nagyon jó kölyöktápot tudnék ajánlani. Kettő kutyusunk van, a kisebb a Josera-t kapta, a nagy a Real Nature-t


Real Nature Wilderness Junior

Josera Kids


Mindkettőtől gyönyörűek voltak, gyógynövények, izületépítők vannak bennük.

Nagytestűnek én vigyáznék a felnőtt táppal, ilyen korban nagyon fontos a helyes fehérjeadag.

2017. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Happy Dog Supreme Maxi Junioron gondolkodtam"


2-es vagyok. Szerintem jó lesz neki, jók róla a vélemények magyar meg külföldi oldalakon is. (Végül mi is visszaálltunk Happy dog supreme-re a Brit care-ről... :D)

2017. júl. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!