Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyát válasszam?

Melyik kutyát válasszam?

Figyelt kérdés
Most fogok új kutyát kapni és a golden retriever illetve a beagle jöhet szóba.Mind a kettő nagyon tetszik de nem tudok dönteni.Szerintetek?
2017. ápr. 19. 18:54
 1/10 ??Igen?? válasza:
0%

Beagle!!! ..

Okos és vicces :D

2017. ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
ne kinézet alapján válassz.
2017. ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
A goldennel a nevelés terén könnyebb dolgod lesz, legalábbis ha valóban golden és nem valami szaporítós keverék.
2017. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 pppn ***** válasza:
12%
Nekem beagle van:)okos, tanulékony, szeret játszani,
2017. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Kinti? Benti? Hányadik kutya? Mennyit foglalkoznál vele? Gyerek van a közelben? Vinnéd kutyasuliba? Sétálni? Házörző? Hobbikutya? Mennyi időd van rá? Milyenek a körülmények?
2017. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
34%
Én a goldent csak ajánlani tudom. Az enyém 7 éves, kiskorában került még hozzánk. első kutya volt a családban, én meg a testvérem vagyunk a gazdái igazából és mi akkor 12-13 évesek lehettünk, amikor hazahoztuk. De még így is nagyon könnyű volt nevelni és nagyon jól viselkedik azóta is, 1 másodpercig se bántuk meg a döntést. Ha vele történne akármi és sikerülne túltennem magamat rajta, akkor is mindenképp goldent választanék! De ilyenbe inkább nem gondolok bele... Rengeteg parancsot tud, szófogadó, egyáltalán nem agresszív és imádja az összes embert. Viszont ezért szerintem nagyon rossz házörző lenne...! :D
2017. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
36%
De hozzá kell tennem, hogy mi foglalkoztunk veke sokat. Vittük iskolába, majdnem mindennap sétál és egy nem olyan kicsi kertben van + havonta többször megy hosszabb kb 1 órás sétára is. Meg sokat tanítottuk meg neveltük.
2017. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyiket sem ajánlom. A golden túltenyésztett nemzetközi divatkutya. Egyre több az idegbeteg példány (előkelő helyen áll a harapási listán) és egyre csökken a várható élettartalmuk (régen több volt és erről tanulmányt is írtak). A beagle pedig kajtató eb. Falkában vadászva érzi jól magát. Önfejű, sok szökős és a szag jobban érdekli mindennél. Ne a kinézet alapján válassz.
2017. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves 5 válaszoló kinti-benti este meg amikor tanulok bent lesz hobbi kutya napi 1 óra séta 1 óra játék hétvégén 4-4 óra nem az első kutya előtte volt egy border colliem és vinném kutyasuliba és kedves utolsó válaszoló nem kinézet alapján választok hanem nekem ezek a kedvenc kutyafajtáim😊😄
2017. ápr. 19. 20:44
 10/10 anonim ***** válasza:
hát border után elég nagy pofára esés lenne egy beagle.
2017. ápr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!