Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugat a 6 hónapos kutyám, mit...

Ugat a 6 hónapos kutyám, mit csinálja?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hónapos kutyám idáig nem volt vele gond sokat jártam vele az utcán piacon a városban. De most kb. egy olyan 1-2 hete nem igazán tudok vele menni sehova sem mert mindent megugat főleg embereket nem engedi hogy megsimogassák. Mit csináljak vele? Mindenki azt mondja hogy még kicsi majd elmúlik, de engem aggaszt hogyha nagy lesz akkor is meg marad ez neki.
2010. máj. 14. 06:49
 1/5 anonim válasza:
Nekem yorki van, nála is így volt, el fog múlni csak még meg kell ismernie mindent.:)
2010. máj. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első keverék kutyám is ilyen volt kölyökként. Ha ilyet csinált, akkor rögtön leszidtuk és szépen lassan megtanulta,hogy nem szabad ilyet csinálni. Még most ismerkedik a világgal, ezért reagál így. semmiképpen se az legyen a megoldás, hogy nem mentek vele sehová. Fegyelmezzétek és később nem lesz gond.
2010. máj. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Semmi különös, majd ha elkezd bégetni, akkor aggódj.
2010. máj. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cseréld el egy macskára. Az nem fog ugatni.
2010. máj. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:S Ne ijedj meg csak most kiskamasz korba van. És ugyan úgy mint mint az embernél ilyenkor nehéz korszaka van. Bizalmatlan. De majd újra helyre rázódik. Csak legyél vele türelmes. Szeresd nagyon. És ne hanyagold a sétát. :)
2010. máj. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!