Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Zooplus nem kuldott meg...

A Zooplus nem kuldott meg soha emailt/sms-t, hogy mikor erkezik a csomag. Jeleztem mar nekik, de semmi. A csomagkoveto rendszerben nem latszik a csomagom. Ti honnam tudjatok zooplusos rendeles eseten, hogy mikor erkezik a csomag?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A csomagkövetés nem azonnal aktív, kell neki egy fél nap, de utána működik. Mostanában rendeltem tőlük többször, aznap reggel küldenek emailt, azt érdemes nézegetni.
2017. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a DPD-t választod futárnak, akkor küldenek és lehet is követni. A Ceska Posta esetén van valami trükkje, hogy mit hova kell beírni, egyszer írtam emiatt az ügyfélszolgálatnak és akkor elárulták, de már nem emlékszem pontosan. Aznap reggel viszont mindenképp értesítenek emailben és sms-ben is.
2017. ápr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
DPD-nél van csomagkövetés, miután a zooplus ír, hogy átadták a csomagot, általában másnap már lehet látni. Illetve a dpd is ír e-mailt és sms-t, hogy mikor hozza a csomagot.
2017. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok! Én az utánvétes fizetést választottam, így a cseh Posta fogja kiszállítani a csomagot. Az ügyfélszolgálatnak én is írtam a csomagkövetés miatt, de sajnos még nem jelent meg a rendszerükben valamiért a csomag. Pedig szerda reggel rendeltem meg... :/
2017. ápr. 23. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!