Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor lesz ez könnyebb?

Mikor lesz ez könnyebb?

Figyelt kérdés
A korábbi kutyáimmal nem volt semmi gond. Most van egy 12 hetes kis engedetlen rosszcsontom, aki csak pisil és kakil (a lakásba), mindet megrág és egész éjjel hangoskodik. Egyedül hagyni sem lehet. Napi 4x sétálunk. fél, egy órákat. Mikorra "növi ki"? Persze nevelem, de úgy érzem, hogy a napom abból áll, hogy percenként mondom, hogy "nem". Azt hiszem besokaltam kicsit:((((
2017. ápr. 21. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
én már egy éve ezt csinálom, mármint nem nem bekakil és pisil. Már 1 éve nem telt el olyan nap hogy ne kellett volna valami miatt leszidnom, hogy ne idegesített volna hogy ne bántam volna meg hogy megvettem. Talán kinövi, talán nem. Ha úgy érzed hogy nem tudnád ezt 15 évig elvizelni inkább most válj meg tőle míg nem olyan erős a kapcsolatotok mint a miénk.
2017. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*elviselni


bocs valamiért mindig elírom

2017. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 25 év után van újra egy 10 hetes kölyköm. EGÉSZEN jól viselkedik, de azért mindig vannak "ötletei":S


Igyekezz min. egyszer egy nap lefárasztani! (Ha már látod, hogy nincs kedve pörögni, ne erőltesd, azzal ártasz!)

A régi kutyánkat 3,5 hónaposan kaptuk, nem emlékszem, hogy ilyen "nehéz" lett volna vele, szóval én remélem, hogy max. 2 hónap és jobb lesz:)


- éjjel ne vegyél tudomást róla. Mi éjszakára egyelőre szobakennelbe zárjuk, és már kb. a 3. nap megértette, hogy most nyugi lesz, de reggel "érte megyünk":) Egy olyan takarót tettem be neki, amivel egy nap én aludtam, hogy átvegye a szagom, meg persze a játékait. (Alomszagú dolgot sajnos nem tudtunk hozni.)


- ha olyat rág, amit nem szabad, adj neki helyette valamit, amit igen


- még kb. 2 óránként ki kell vinni, de van, hogy gyakrabban, és még így is vannak napok, amikor bepisil:S - de ez van. Szerencsére meg tudjuk oldani, hogy majdnem mindig legyen itthon valaki.


Két hete van nálunk, bizonyos szempontból kezdjük megszokni az új napirendet mi is, másrészt egyre "kreatívabb", szóval szerintem a következő hetekben még jobban oda kell majd figyelnünk rá.

2017. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!