Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit adjak neki enni?

Mennyit adjak neki enni?

Figyelt kérdés
10-hónapos a Border Collie-m,eddig 2-szer adtam neki enni egy nap,de egy kicsit kövér szerintem.Elég vajon 1 szer adni neki?
2017. ápr. 21. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, inkább kevesebbet adj neki. De amúgy ilyen korban elég 1x, de ha nem csökkented az adagot mindegy, mivel úgyis azt osztanád ketté.

Tehat

Van napi 200g a zacsin, akkor azt 100g este 100g reggel arányban adod. Ha v@latni akarsz napi 1x-re, akkor este adsz neki 200g ot. De ezzel nem fog fogyni!!! Akkor adj neki reggel 70g este 70g tápot, máris fogyik. De jó lenne, ha inkább többet sétálnátok! Milyen tápot eszik? Mi a márka?

2017. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemadok, neki tápot,mert nem egészséges, nekem azt mondták,hogy attól lesznek rákosak a kutyák. Nyers húst szoktam neki adni meg csontokat,depersze ha disznó húst adok neki azt először megfőzöm.
2017. ápr. 22. 07:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindennap legalább 5-6 kilométert szoktam vele futni.
2017. ápr. 22. 07:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj, akkor gondolom azt is elhiszed, hogy rákos leszel a kolbásztól és a szalonnától! Botrány hogy a 90 éves korosztálynak csak most szóltak!


Egyébként ezen az alapon minden hústól rákos lehetsz te is meg a kutya is: [link]


Nem kell mindent elhinni... Semmi baja nem lesz a JÓ minőségű tápoktól (tehát nem Pedigree, Chappi, Morzsi és társai, mert azok nagyon rosszak).


Persze a te döntésed mivel etetsz, de emiatt hülyeség elzárkózni a táptól.


Adj a kutyának kevesebb adagot (gondolom kiméred miből mennyit kap) és mozogj vele többet, mást nem tudsz csinálni.

2017. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem derült ki, mennyi az a hús amit kap, és milyen zsíros. A kutyáról jöhetne kép, hogy legyen némi rálátás. Nem lehet, hogy csak a szőre hosszabb? A bordái tapinthatóak még könnyen?
2017. ápr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!