Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttunk egy sérült kutyát kit...

Láttunk egy sérült kutyát kit lehet ilyenkor hívni?

Figyelt kérdés
Gyerekeket most hoztam haza és a garázs előtt feküdt egy kutya, véres volt a bundája és húzta a hátsó lábát. Behoztam a gyerekeket és kimentem, de már elment. Lehet ilyenkor valakit értesíteni? Illetve mivel fertőtleníthetem le a betont, nehogy elkapjanak valamit a gyerekek?

2017. ápr. 22. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy, akkor a fővárosi ebrendészetet kell hívni(ebtelep.hu oldalon fent van a telefonszámuk).


A földet akármivel fertőtlenítheted, flóraszeptes vízzel pl.

2017. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Döbröntén, egy picike falu Pápától 15 km-re.
2017. ápr. 22. 18:11
 3/13 A kérdező kommentje:
Megint itt van :/
2017. ápr. 22. 18:47
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Önkormányzat, Gyepmester, Állatorvos, Vadőr/Mezőőr.

A felsoroltakat tudod értesíteni, valószínűleg elcsapta egy autó de túlélte. Ha van gazdája biztos keresik már, de sérülten nem biztos hogy hazatud menni ha egyáltalán megmarad addig hogy hazamenjen. Próbáld meg befogni és eljuttatni orvoshoz, illetve chipet olvastatni. A gyerekeid ne engedd a közelébe ha félsz a fertőzéstől de kétlem hogy bármi fertőzőt hodozna, szimplán elüthették. Bármi okból előfordulhat, hogy elszökött otthonról és biztos keresik is. Esetleg még facebookra rakhatnál ki képet róla, ha az orvos nem jön ki, hátha valaki felismeri.

2017. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezeket kerestem, de nem értem el senkit :(
2017. ápr. 22. 19:05
 6/13 anonim ***** válasza:

Kozeledbe levo menhelyet ertesitsd

Vagy vidd el mihamatabb orvoshoz

Ott tuti jutsz valamire

De ne hagyd ott kerlek

2017. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Majd ird meg mire jutottal
2017. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Valamelyiket csak elered

De siess mig nem keso

2017. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves Gazdik!


Az Állatkórház Kft. 1956 óta folyamatosan a megyénkben egyetlenként működtet éjjel-nappali ( 0-24 h ) sürgősségi ügyeleti betegellátást.


Az éppen aktuális ügyeletes kollegánk elérhetőségét megtudhatja az állatkórház vezetékes számát hívva, ( mely a 06-88/326-847 ), ahol az üzenetrögzítő tájékoztatja Önt.


Intézményük az év 365 napján nyitva tart, így minden nap van lehetősége önnek rendelési időben érkezni. Ez esetben ügyeleti pótdíj nélkül történik az ellátás.


Esteleg ezt próbálhatod még meg, veszprémi állatkórház.

2017. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!